Blog

Ücretsiz instagram beğeni ; Günümüzde sosyal medya siteleri arasında en çok tercih edilen ağ olan instagram her geçen gün farklı alanlarda arayışlara neden oluyor. Instagram üzerinden süs eşyası yapıp satanlardan gezdiği yerleri fotoğraflayarak para kazananlara kadar ilginç para kazanma yöntemlerini rahatlıkla görebiliriz.

Fakat bunların etkileşim halinde olabilmesi için elbette instagram takipçi ve instagram beğeni ihtiyacımız doğuyor, durum bu şekilde olunca ise insanlar ilk etapta instagram hilelerini araştırıyor fakat daha sonra instagram takip ettiklerim artıyor diye destek forumlarında konular açarak durumdan olan rahatsızlıklarını dile getirirken sorunun kaynağının da ne olduğunu bilemiyor. Yani bu tip hilelerle aslında hesap şifrenizi kendi elinizle başkalarına vermiş oluyorsunuz. Güvenilir siteler arasında ilk srada yer alan http://vizyu.com  yaparak bu tip rahatsız edici durumlarla karşılaşmanız imkansızdır. Zira ücretsiz instagram beğeni hilesi diye birşeyin olmadığı bir gerçektir, eğer öyle olsa idi herkesin her fotoğrafında binlerce beğeni olurdu, herkesin yüzbinlerce takipçisi olurdu değilmi?

ücretsiz instagram beğeni
ücretsiz instagram beğeni

Fakat malesef ilk etapta bu şekilde düşünülmeyip kötü niyetli insanlar tarafından hazırlanan instagram takipçi hilesi adı altında tanıtılan uygulamalara giriş yaptıktan sonra şifremiz dahil tüm bilgilerimize kolayca erişebilen ve hesap kontrolünü elinizden alan uygulamalardan başımız epey ağrıyor. Bu gibi durumlarda kalmamak için yanlızca güvenilir siteleri tercih etmelisiniz, ve unutmayın eğer bu gibi hizmetler ücretsiz  yapılabilseydi herkes herkese takipçi atar herkese beğeni atar ve şuan dünyada en çok kullanılan sosyal ağ olan instagram takipçi ve beğeni çöplüğüne dönerdi.

Ücretsiz Instagram Beğeni Hilesi

Sosyal medya mecralarının devi konumundaki bu platformda eğer fotoğraflarınıza daha fazla beğeni istiyorsanız ya bunu organik yöntemler ile kendiniz yapmaya çalışacaksınız ya da instagram beğeni satın al hizmetlerinden yararlanıp hiç bir şeyle uğraşmadan dakikalar içerisinde istediğiniz miktarda beğenileri alacaksınız. Bu 2 yöntem haricindeki yollar tamamen illegal olduğundan instagram’ın profilinize spam cezası uygulaması ve kullanıma kapatması çok olağandır. Bu tip uygulamalar instagram limitlerini umursamadan tamamen çıkar üzerine işlem yaptığı için sadece o anlık işlemleri düşünür, sistemde binlerce profil ekli olduğundan sizin profilinizin kapatılması uygulama sahibini değil sizi etkiler.


Kasım 2, 2015 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top