Blog

Instagramda takipçinin önemi kurulduğu günden bu yana sürekli tercih edilmesiyle artan kullanım oranı göz önüne alındığında azımsanmayacak değerdedir. Bunu farkeden kullanıcılar ise instagram takipçi satışı yapan sayfalardan yardım almaktalar.

Instagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır

Sosyal medya platformları arasında şu sıralar zirvede yer alan instagram, kullanım oranının sürekli artmasıyla yeni pazar alanları ortaya çıkarıyor. Sürekli artan tanıtım ve satış sayfaları, butikler gibi kişisel kullanım dışında ticari amaçlar güden hesaplar da epey artmış durumdadır. Tabiki bu kadar aktif ve yoğun şekilde tercih edilen bir platform beraberinde bazı ihtiyaçları getiriyor. Örneğin instagram takipçi kazan işlemleri.

instagramda takipçinin önemi
instagramda takipçinin önemi

Instagram kullananlar artık sürekli takipçilerini nasıl arttıracağını, bir instagram takipçi hilesi olup olmadığını sorgulamaktalar. İsmini televizyon kanallarından duyduğunuz ünlüler bile bu yöntemleri araştırmakta ve kullanmaktalar çünkü herkes gibi onlarda da bir instagram takipçi yarışı var. Bu işlemlere başlamadan önce zaten sahip olduğumuz takipçileri kaçırmamak veya yeni bir profil açtıysak yapmamız gerekenleri sıralayalım.

 • Mutlaka gerçek bir profil fotoğrafınız olsun,
 • Bio kısmını güzelce doldurun,
 • Argo kelimeler kullanmaktan kaçının,
 • Paylaşacağınız resimlerin kaliteli ve ilgi çekici olmasına dikkat edin,
 • Çok sık paylaşım yapmayın,
 • Sizi takip edenleri takip etmeye çalışın,
 • Paylaşımlarınızda instagram filtrelemeleri kullanın,
 • Bot takipçi satın almayın

Instagram Takipçi Çoğaltma

Instagramda takipçinin önemi konusunu artık hepimiz biliyoruz. Şimdi takipçilerimizi arttırmak için 3 farklı seçeneğimiz var, bunların da bazı avantaj ve dezavantajları var.

 1. Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma: Bu seçenek ile günde 15-20 takipçi kazanabilirsiniz ancak hesabınız bir havuza eklendiği için siz de sürekli birilerini haberiniz olmadan takip etmek zorundasınız. Yani 100 takipçi kazanayım derken haberiniz olmadan 2000 kişiyi takip edersiniz ve bunları tek tek silmek epey zamanınızı alır, ve en kötüsü hesabınız eninde sonunda çalınır.
 2. Instagram Takibe Takip: Bu işlemde paylaşımları size yakın olan yüksek takipçili bir profili hedefleyerek takipçilerini tek tek takip ediyoruz ve onların da bizi takip etmelerini sağlıyoruz. 10 da 1 bile şansınız olsa 1000 kişiden 100 takipçiniz olur. Biraz yoracak bir yöntemdir ancak takipçiler kalıcıdır.
 3. Instagram Takipçi Satın Al Yöntemleri: En hızlı ve basit yöntem olan bu seçenek bizim de önerdiğimizdir. Sadece kullanıcı adınızı belirterek dakikalar içerisinde binlerce takipçiye sahip olabilirsiniz. Satın alım esanasnda dikkat etmeniz gereken nokta hizmet veren sitenin instagram türk takipçi sağlayıp sağlamadığı olmalıdır.

 


Temmuz 12, 2015 4 comments Blog

4 Comments

 • ebruckr Eylül 29, 2015 at 3:39 pm Cevapla

  Takipçi olmadan instagramın bir eğlencesi kalmıyor zaten

 • Semra Herşeyiim✨ Eylül 29, 2015 at 3:39 pm Cevapla

  Güzel ve bilgilendirici bir makale olmuş teşekkürler

 • berkay Eylül 29, 2015 at 3:39 pm Cevapla

  Siteniz sayesinde takipçilerim arttı ve kendi kendine artmaya devam ediyor teşekkürler

 • Rana Kasapoğlu Eylül 29, 2015 at 4:02 pm Cevapla

  Gerçekten güzel hizmet çok teşekkürler memnun kaldım


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top