Blog

Instagramda takipçi sayısı artırma ; Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi olan İnstagram başarılı fotoğraf filtrelemeleri ve gerçek zamanlı paylaşım imkanı ile günümüzün modası haline gelmiş durumda. İnstagram kullanıcılarının hemen hepsi yüksek takipçi oranlarıyla daha geniş kitlelere ulaşarak İnstagram ortamında fenomen haline gelmek istiyor fakat; bu doğal yollarla pek de kolay değil. Her ne kadar bazı kullanıcılar farklı isim hesaplarıyla paylaştıkları özlü sözlerle kısa zamanda fenomen haline gelebilse de şahıs adlarına açılan instagram hesaplarının işi oldukça zor. Günlük yapılan işlerde, hobilerde kısacası her anda paylaşılan fotoğraflar insanların ilgisini çekmeyebilir. Özel yaşam sınırlarını kaldırarak insanlar hakkında fikir sahibi olma noktasında yardımcı olan platformda instagram türk takipçi sayısını artırmak istiyorsanız tavsiyelerimize kulak vermelisiniz.

Instagramda Takipçi Sayısı Artırma

Hashtag olayının instagram platformunda oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Hashtag kullanımı ile paylaşılan fotoğraflarla 1 saat içerisinde 10-15 instagramda takipçi sayısı artırma mümkün. Geçici takipçi denilebilecek bu takipçilerin anlık takipte etkili olduğu görülüyor.

Alakalı İçerikler

Hashtag kullanımının kilit noktası birbiri ile alakalı paylaşımlar yapmak! Bir gün araç resmi ertesi gün kadın resmi paylaşan hesaplar fenomen olma konusunda başarılı olacağı söylenemez. Paylaşımların her biri birbiriyle uyum içerisinde olmalı.

instagramda takipçi sayısı artırma
instagramda takipçi sayısı artırma

Düzenli / İstikrarlı Paylaşımlar

Instagramda takipçi sayısı artırma noktasında platform üzerinde 1 gün paylaşım yapıp 1 hafta öylece bırakmak başarısızlıkla karşılaştıracaktır. Bu konuda istikrarlı kullanıcıların zaman içerisinde takipçilerini artırarak ciddi takipçi kitleleri ile karşılaştıkları görülüyor. Düzenli paylaşımların yapılması fazlasıyla önemli. Takipçileriniz her gün 1 fotoğrafınızı görmek isteyecektir.

Etkileyici Filtreler

Instagram bünyesinde sunulan filtrelerin yerinde kullanılması çok önemli. Can sıkıcı bir fotoğrafın dahi efektlerle oldukça enerjik bir hale getirilebildiği platform imkanlarını mutlaka kullanmalısınız. İnstagram türk takipçi konusunda faydasını görebileceksiniz.

Diğer Sosyal Ağlar

Facebook, Twitter gibi yüksek kullanıcı oranlarına sahip sosyal ağlarda İnstagram hesabınızı paylaşın. İnsanların sizi takip etmesini sağlayın. Hesabınızdan herkesin haberinin olduğundan emin olmalısınız.

Takipçi Arttırma Siteleri

Instagram takipçi siteleri de etkili yöntemlerden. Kısa zamanda sonuca ulaşmak isteyen kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ve memnun kalacağı türden imkanlar tanınması bu anlamda herkesi mutlu ediyor. Kısa süreler içerisinde yüzlerce takipçi elde edebileceğiniz bir platform uygulaması olduğu söylenebilir.


Ekim 24, 2015 11 comments Blog

11 Comments

 • elif Kasım 6, 2015 at 4:50 pm Cevapla

  hashtag kullanımı gerçekten önemli bu iş için

 • İbrahim Güney Kasım 6, 2015 at 4:50 pm Cevapla

  Elif hangi hashtaglari kullanabilirim yardım edermisin bana

 • satine Kasım 6, 2015 at 4:54 pm Cevapla

  en çok kullanılan tag love sanırım ondan yürüyün

 • Atik Kasım 6, 2015 at 4:54 pm Cevapla

  nasıl yani instagram takipçi hashtag ile mi kazanılıyor?

 • nyrkur Kasım 6, 2015 at 4:55 pm Cevapla

  Bu yazıyı okuyana kadar hashtag nedir bilmiyordum fakat arastırıp uyguladıktan sonra güzel dönüsler aldım emeginize saglık

 • Furkan H. Mjöllnir Kasım 6, 2015 at 4:55 pm Cevapla

  Hashtag kullanarak paylastıgınız resim ilgili kategoride cıkar zaten ve buda takipci kazandırabilir

 • WhatsApp Kasım 6, 2015 at 4:56 pm Cevapla

  Güzel bir makale olmus tebrikler

 • Nazım Özdemir Kasım 6, 2015 at 4:57 pm Cevapla

  Ben hashtag fln ugrasamam, instagram takipçi satın aldım sitenizden gayette memnunun şuana kadar :)

 • Mehmet Ruhi Yarımkaş Kasım 6, 2015 at 4:57 pm Cevapla

  Bu yöntemlerle bende organik şekilde takipçi kazandım, kesinlle etkisi oluyor

 • Günün en iyileri Kasım 6, 2015 at 4:58 pm Cevapla

  Popüler hashtagler neler, hangilerini kullanmalıyız?

 • Yusuf Çifci Kasım 6, 2015 at 4:58 pm Cevapla

  Yazı için teşekkürler, bu yazıdan sonra anladımki instagramı bu zamana kadar cok bış kullanmışım :)


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top