Blog

Instagramda takipçi arttırma işlemi bu sosyal medya mecrasını kullanmaya yeni başlamış kişilerin yararlanması gereken en önemli seçeneklerden biridir. Fakat bu işlemi yaparken dikkat edilmesi gerekir aksi halde profilinizi bile kaybedebilirsiniz.

Instagramda Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır

Facebook tarafından satın alınmasının ardından popüleritesi iyice artan instagram güncellemelerinde hız kesmiyor. Fotoğraf paylaşmanın dışında artık instagram video paylaşma imkanına da olanak veriyor. Bu güncellemenin çıktığı ilk zamanlar sadece 15 saniye olarak paylaşılabilen videolar artık daha uzun sürelerde paylaşılabilecek. Yine fotoğraf paylaşma işlemine kıyasla beğeni dışında instagram video izlenme istatistiklerini de görebiliyoruz. Güzel paylaşım ve tanıtım fikirleriniz var fakat yeterli takipçiniz yok ise ya uzun süre bu şekilde bekleyecek ya da instagram takipçi kasma işlemlerinden faydalanmanız gerekiyor. Instagram takipçi arttırma işlemleri son günlerde en çok araştırılan konulardan olduğu için site olarak bu konuda çok fazla mesaj alıyoruz.

Instagram Takipçi Arttırma Hilesiz

İlk olarak söylemeliyiz ki instagram takipçi işlemlerinizi hilesiz şekilde yapmak hem profilinizin instagram tarafından kapatılmaması hem de farklı insanlar tarafından dikkat çekilmemek için doğru bir arayıştır. Çünkü hile ile yapılan işlemler eninde sonunda instagram tarafından farkedilecek ve topluluk kuralları gereği hesabınıza kısıtlama veya kalıcı olarak kapatılma uygulanacaktır. Kapatılan instagram hesaplarını açmak eskiden kolaydı, kısa bir form doldurup tekrar açtırabiliyorduk fakat bunu suistimal eden kullanıcılar sayesinde artık bu işlem de çok zor bir hal almış durumdadır.

instagramda takipçi arttırma
instagramda takipçi arttırma

Eğer kendi kendi kendine organik olarak artan takipçisi olan bir instagram hesabınız varsa bu tür işlemlere hiç bulaşmamanız en iyisi olacaktır.

Peki bu işlemler her zaman risklimidir?

Ücretsiz yöntemler evet risklidir çünkü bu yöntemleri herkes kullandığından dolayı instagram bunların önlemini çoktan almış durumda. Eğer instagram takipçi arttırma işlemi yapmak istiyor fakat aynı zamanda hesabınıza bir zarar gelmesini istemiyorsanız ozaman instagram takipçi satın al hizmetleri sağlayan sayfaları araştırmanız gerekir. Buradaki önemli nokta ise bulduğunuz sosyal medya hizmetleri sayfasının instagram türk takipçi hizmeti vermesidir. Eğer özellikle satış sayfasında türk takipçi diye bir ibare yok ise onlar yabancı bot takipçilerdir ve hesabınıza zarar verir, uzak durmalısınız.

 


Temmuz 13, 2015 5 comments Blog

5 Comments

 • ippok Temmuz 18, 2015 at 12:17 pm Cevapla

  teşekkürler bilglendirici bir yazı olmuş

 • Moniş Temmuz 18, 2015 at 12:17 pm Cevapla

  sitenizden takipçi aldım ve gerçekten çok memnun kaldım

 • Cemal İnan Temmuz 18, 2015 at 12:18 pm Cevapla

  Piyasada güvenilir site bulmak gerçekten zor. Siteniz sayesinde takipçilerimizi arttırabiliyoruz

 • Ufukcan Aydın Temmuz 18, 2015 at 12:18 pm Cevapla

  Hizmetiniz ve hediye beğenileriniz için teşekkürler

 • SavaşNazlı Temmuz 18, 2015 at 12:19 pm Cevapla

  Yararlı bir makale olmuş


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top