Blog

Popüler sosyal medya platformu instagram zaman zaman instagramda resimleri beğenemiyorum ile hizmet kullanım dışına çıkabilmektedir. Küçük bir ihtimal bu problemin nedeni uygulama yazılımından kaynaklanmış olsa da çoğu zaman bunun sebebi instagramı kullanma sırasında kişisel ve dijital cihazlardan kaynaklanan problemdir.

Bu problemlerden biri de sık karşılaşılan durum olan resimleri beğenememe hizmetidir. Bu sorunun çözümü oldukça kolay bir değişiklik ile sağlanmaktadır. Peki instagramda resimleri beğenemiyorum  Gibi bir soru karşısında alacağınız cevapların tamamı yazımızın devamında bulacaksınız.

Instagramda Resimleri Beğenemiyorum

Birçok sosyal medya da olduğu gibi instagramda topluluk kural ve kanunlarına göre hareket etmektedir. Bu kanunlara ya da kurallara riyaet etmeyen kullanıcılar instagram tarafından çeşitli cezalandırılmalara tabi tutulmaktadır.

Instagramda Resimleri Beğenemiyorum
Instagramda Resimleri Beğenemiyorum

Sosyal platform instagram paylaşım beğenememe sorunu yazılımsal bir hatadan değil kişisel bir hatadan kaynaklanmaktadır. Kişisel hataların başında başka kullanıcıları çeşitli yollarla rahatsız edecek davranışlarda bulunmanız çok fazla sayıda instagram repost yapmak ve instagram tarafından tespit edilerek kullanım hizmetlerinden uzaklaştırılmanızdır veya profesyonel olmayan kişiler tarafından verilen instagram hizmetleri sebeplidir.  Güvenilir hizmet almak için vizyu.com sitemizi tercih edebilirsiniz.

Topluluk kurallarına uymayan tüm kullanıcılar çeşitli cezalandırmalar ile davranışlarında uzaklaştırılmaya çalışılmaktadır. Tekrara eden davranışlarda instagram kullanımı o kullanıcıya tamamen kapatılmaktadır.

Paylaşımları beğenemem sorununda diğer bir neden ise bazı sosyal medyaları kullanırken günlük kullanım kotasına uymanız gerekmektedir. Instagram gibi milyonlarca  kullanıcı bulunan uygulamalarda bu kota oldukça geniş olmasına rağmen bu kotayı aşabilen kullanıcılar da bulunmaktadır.

Instagram üzerinde yaklaşık olarak günde en fazla 350 civarında fotoğraf paylaşabilirsiniz. Bu kotanın aşılması ile instagram tarafından kullanıma kısıtlama getirilerek çözüme ulaşılmaktadır.

Instagram Kullanımında Kısıtlama

Milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal platformlar daha sağlıklı iletişimin sağlanması adına kendine has topluluk kuralları oluşturmuş olup bu kurallara uymayanlar çeşitli kısıtlamalar ile engellenmektedir. Bir düzelme olmayan sorunların devamında kısıtlama tam boyutlara ulaşaraj kullanıcı tamamen engellenmektedir.

Popüler  sosyal platform olan instagram kullanımında kısıtlama olması için bir ya da daha fazla kuralları aşmış olmanız gerekmektedir. Genellikle topluluk standart kurallarına uymayan kişiler il etapta uyarılarak, uyarılara uymayanlara çeşitli kıstlamaların uygulanması ile karşılık verilmektedir.

Instagramda beğenememe sorunu bu kısıtlama alanını kapsamaktadır. kıstlama uygulamasından sonra soruna devam edilmesi durumunda son aşama uygulanarak kullanıcı hesabı tammen kapanarak instagram kullanımı kullanıcıya tamamı ile engellenmektedir.


Kasım 23, 2016 1 comments Blog

1 Comments

  • Instagram Beğeni Arttırma Hilesi Kasım 30, 2016 at 9:25 am Cevapla

    […] beğeni kazandırdığı söylenen uygulamaları kullanırsanız kısa bir süre sonra instagramda resimleri beğenemiyorum sorunu ile karşı karşıya kalacak ve hesabınıza spam cezası alacaksınız. Bu sebeple […]


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top