Blog

Instagram, bu aydan bu yana bir takım kullanıcılara dikkat çeken paylaşımların bulunduğu e-postalar atmaya başlayacak.

Gelişen bilişim ile beraber sık reklama ve bildirime maruz kaldığımız amaçlı, birçok şeyi de gözden kaçırmış oluyoruz. Instagram’da bu sebeple, kullanıcılarına kendini hatırlatmaya hazırlanıyor. E-postalar, Instagram’da neler olup sona erdiğini kaçırmamak amaçlı bir kısa açıklama vasfında olacak. Bu şekilde hiç bir postu kaçırmadan görebileceğiz. Bu şekilde instagram kullanıcılarını fazladan etkin olmaya teşvik etmeyi hedefliyor. Bunun yakınında instagram böyle e-posta kullanan kişilere erişerek fazladan geriye dönüş alacak. Hem Bir de daha ileri ki zamanlar amaçlı bir reklam imkanına da dönüşedebilecek. Bu şekilde instagram öne ortaya çıkarmak aradığı postları doğruca olarak size ulaştırabilecek.

E-posta gönderimi, Instagram kullanılmadığında ne civarı neşeli ve çeşitli fotoğrafları/hikayeleri gözden kaçırıldığını da izahı sağlıyor. Bu sayede itinalı giriş yapmayan kullanıcıların sevk edilen e-posta ile, gündelik ya da haftalık olarak Instagram’a daha sık girmesi bekleniyor.

Bunların yakınında altını çizen kendini geliştiren bir instagram var karşımızda. Bu da bize en mühim vakası izah ediyor. Instagram’ın bu civarı sevilmesinin anne sebebi her süre ve her türlü kendisini bir hamle öteye taşıyabiliyor olması. Bunun yakınında instagram her süre görüntü odaklı bir toplumsal basın mecrası meydana gelmesinin artısını kullanmaya aynı ritimde devam edecektir. Buda instagram’ın en kocaman artılarından diyebiliriz. Bunun yakınında e-posta sistemi çok kullanıcıyı etkin duruma getirmeyi sağlayacaktır.


Ocak 2, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top