Blog

Instagram video indirme bu sosyal mecra üzerinde paylaşılmış bir videoyu beğenip bunu kaybetmemek veya tekrar paylaşılmak üzere yapılmak istenen bir işlemdir. Instagram’ın yerleşik böyle bir indirme özelliği olmasa bile farklı yöntemlerle nasıl indirebileceğinizi anlatacağız.

Instagram Video Indirme

Sosyal medya platformlarının şu sıralar en gözde olanı instagram pek çok kullanıcı tarafından ilk tercih olarak seçilmektedir. Bunun nedeni sade olması, kullanım kolaylığı ve erişim problemlerinin yaşanmaması. Örneğin twitter, facebook ve youtube platformlarına zaman zaman erişim engelleri getirilmektedir fakat bugüne kadar instagram için böyle herhangi bir erişim engeli uygulanmamıştır ve tabiki insanlar da bu yöne kaymış durumdadır. Kişisel kullanım amacını bir hayli aşan instagramda hepimiz satış sayfaları, tanıtım ve reklam sayfalarına rastlamışızdır.

Instagram üzerinde paylaşılıp indirmek istediğimiz resimleri nasıl indirebileceğimizi instagram fotoğraf indirme adlı makalemizde anlatmıştık. Video paylaşımına da imkan verildiği günden bu yana merak edilen diğer bir konu ise instagram video indirme işleminin nasıl yapılacağı olmuştur.

Instagram Video Indirme Nasıl Yapılır

Öncelikle bu işlemi direk instagram üzerinden malesef yapamıyoruz çünkü instagram’ın henüz böyle bir seçeneği yok. Bu yüzden 3. parti sitelerden yardım alacağız örneğin instagram’da indirmek istediğimiz bir videoya tıkıyoruz, bu videonun linkini kopyalayarak  http://www.downloadvideosfrom.com/tr/Instagram.php rel=”nofollow” adresine giriyoruz ve sitedeki boşluk kısmına aşağıdaki resim gibi kopyaladığımız video linkini yapıştırıyoruz.

Instagram Video Indirme
Instagram Video Indirme

Daha sonra “Indır Mp4” kısmına tıklayarak videonun otomatik olarak indirilmeye başlanmasını sağlyoruz. Yine aynı siteden videoları mp3 e çevirerek indirmek için “indir mp3” e tıklamamız yeterlidir. Son buton ise resim indirmek ancak bunu zaten artık herkes nasıl yapılacağını biliyor.

Siteyi kullanmak için herhangi bir üyelik veya ücret gerekmiyor, tamamen güvenilir ve basit bir sitedir. Bu veya aynı mantıkla çalışan alternatif siteleri kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda çalışan siteler dışındaki sayfaları tercih etmeniz hesap güvenliğiniz açısından sakıncalıdır. Örneğin instagram video indir işlemi yapmak için instagram ile giriş yap şartı olan yani kullanıcı adınız ve şifreniz ile herhangi bir uygulamaya giriş yapma şartı olan programlardan uzak durunuz çünkü bu şekilde kişisel bilgilerimizi kendi elimizle 3. şahıslara dağıtmış oluyoruz.

 


Aralık 25, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top