Blog

Instagram kullanıp takipçi satın alan birçok kişinin instagram takipçilerim silindi sorunu ile karşılaştığı hepimiz biliyoruz. Peki bu sorun için ne yapmalıyız? Nelere dikkat etmeliyiz?

Instagram Takipçilerim Silindi Sorunu

Son dönemlerin en fazla kullanılan ve en fazla vakit geçirilen sosyal medya kanalı instagram bu geride bıraktığımız son günlerde tekrar aktif olmayan, sahte profillere yani instagram bot takipçi hesaplarına savaş açmış durumda. Instagram takipçi satışı yapılan sayfalarda kesinlikle düşmez denilen takipçilerin aniden topluca silindiğini hepimiz gördük. Bu takipçilerin silinme nedenleri instagram üzerinde herhangi bir etkileşime girmeyip sadece takip et yapan profilleri yani fake profilleri instagram’ın tespit edip topluca hesap kapatmasıdır. Adını duyduğumuz birçok ünlü bile bu takipçilerden satın almış olacakki şuanda ciddi anlamda takipçi sayılarında azalma olanlar var. Ve şuanda bu takipçi sayısı açığını nasıl kapatacaklarına dair çözümler aramaktalar. Tabiki durum sadece bu kadarla sınırlı değil, yüklü miktarda bot takipçiye sahip olan profiller bir bir kapatılıyor.

Instagram Takipçi Düşmesi

instagram takipçilerim silindi
instagram takipçilerim silindi

Bot takipçiye sahip olan profillerin takipçi sayısı düşme nedenini anlatmıştık. Şimdi bu instagram güncellemesini hesabı kapatılmadan atlatan kişiler içintakipçi çözümlerine değinelim. Öncelikle bilmelisinizki instagram eğer bot profilleri kapatıyorsa bu profiller üzerinden takipçilere sahip olan profilleri de incelemeye alıyor. Bu nedenle bahsettiğimiz bot takipçiler yüzünden hesabınız da herhangi bir açıklama yapılmaksızın kapatılabilir. Tabiki bunu hiçkimse istemez, böyle bir durumda kalmamak için instagram türk takipçi satın almalısınız. Çünkü bu takipçiler gerçek ve aktif kişiler olduğu için herhangi bir olumsuz şekilde instagram’ın dikkatini çekmiyor ve ani düşmeler olmuyor. Elbette bu takipçiler instagram’ı aktif olarak kullanan kişiler olduğu için paylaşımlarınızın ilgisini çekmemesi halinde takipten çıkabilir. Ama profilinize spam anlamında zarar vermeyeceği ve eğer paylaşımlarınız kaliteli ise organik şekilde beğeni kazanabileceğiniz bir gerçek.

Instagram Düşmeyen Takipçi

Instagram’da düşmeyen takipçi diye birşey yoktur, bu şekilde vaadlerde bulunanlara itibar etmeyiniz. Asla düşmez denilen botların bile 1 saat içerisinde nasıl aniden silindiğine hepimiz şahit olduk. Bu sebeple bizim tavsiyemiz en azından gerçek takipçiler alırsanız profilinize herhangi bir zarar gelmez ve aldıktan 1 gün sonra sizi gerçekten takip etmek isteyen kişileri görebilirsiniz.


Eylül 7, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top