Blog

Instagram takipçilerim düştü sorunu genellikle gerçek olmayan bot takipçi satın alan kişilerin başına gelen bir durumdur. Takipçiler çok kısa bir süre içerisinde tamamen düştüğü için dışarıdan bakıldığında profiliniz dikkat çeker.

Instagram Takipçilerim Düştü Sorunu

Sosyal medyanın en popüler platformu olan instagram için son günlerde profillerin nasıl daha fazla kişiye ulaşabileceği konusu araştırılmakta. Kişisel kullanımdan kurumsal hesaplara kadar birçok farklı amaca hizmet eden profil farklı yöntemler deneyerek pofillerini geliştirmek istemekteler. Bunların bazıları güvenilir yöntemler bazıları ise profil güvenliğimiz için tehlikeli olabilecek yöntemlerdendir.

Öncelikle şunu bilmelisinizki ücretsiz instagram takipçi kazandırıyoruz olarak lanse edilen siteler kesinlikle hesabınız için tehlikeli olacaktır. Bunun anlamı profil şifrenizi kendi elinizle başkalarına vermekten başka birşey değildir. Ayrıca bu sistemlerin çalışabilmesi için normal bir site masrafından daha fazla harcamalar gerekir çünkü olası hit sayıları yüksek sitelerdir ve sadece bu sitelerin barınması için bile verilen ücretlere karşın size ücretsiz hizmet sağlayacağını düşünmek saçma olur.

Instagram Takipçilerim Düştü
Instagram Takipçilerim Düştü

Peki neden ücretsiz deniyor? Çok basit, çünkü bu sistemler sizden de birşeyler istiyor. Örneğin instagram bilgileriniz ile onların uygulamasına giriş yapmanız gibi. Bu uygulamalara girdikten sonra takip ettikleriniz istemsizce artar ve profil kontrolünü kaybedersiniz ve dahada kötüsü bu işlemler instagram limitlerini umursamadan yapıldığı için spam cezası alması ve kapatılması kaçınılmazdır.

Instagram Gerçek Takipçi

Instagram gerçek takipçi profilleriniz için kesinlikle en güvenilir yöntemdir. Profesyonelce hazırlanmış ücretli yazılımlar sayesinde yapılan işlemler tamamen instagram limitleri dahilinde ve herhangi bir spam tehlikesi olmadan çalışmaktadır. Bu hizmeti veren siteler arasında en güvenilir olanı sitemiz olan https://instagramturktakipci.com sitesidir. İşlemleriniz tamamen otomatik sistemler tarafından alınmakta ve 10 dakika gibi kısa bir sürede profillerinize teslim edilmektedir.

Gerçek takipçinin pek çok avantajı vardır. Örneğin profillerinizdeki etkileşim oranları kesinlikle artar. Takipçi miktarınızın yanı sıra beğeni ve dm sayılarınız da büyük ölçüde artış gösterir. Bu sebeple instagram takipçi satın al hizmetlerini profesyonelce veren siteleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Instagram Sahte Bot Takipçi

Eğer bu hizmetler arasında seçiminiz instagram bot takipçi olursa instagram takipçilerim düştü sorununu yaşamanız çok doğal bir durumdur. Bu takipçiler bilgisayar programları tarafından açılıp daha sonra hiçbir etkileşimde bulunulmadığı için bir süre sonra instagram bu durumu farkederek hesapları kapatır ve bu profillerin takip ettiği takipçileri de spam cezası ile cezalandırır.

Bunlar dışında profillerinizi manuel olarak ta geliştirebilirsiniz fakat bunun için epey bir zaman ayırmanız ve sabırlı olmanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken belli profilleri hedef alıp onların takipçilerini takip etmelisiniz bu sayede bu kişiler de size geri takip olarak cevap verebilir ve bu sayede takipçilerinizi arttırmış olabilirsiniz. Örneğin bir çanta satışı yapan sayfanız varsa hedeflemenizi diğer çanta satan sayfalardan yana kullanmanız gerekir. Bu işlemleri yaparken tabiki instagram limitlerini de göz önünde bulundurmanız gerekli örneğin instagramda en fazla 7500 kişi takip edebilirsiniz. Bu limiti doldurduktan sonra takip ettiklerinizi tek tek unfollow edip yeni takipler için yer açmalısınız bu da ciddi bir emek ve zaman gerektiği anlamına gelir. Son olarak bu işlemi yaparken de instagram’ın saatlik 100 takip etme hakkı verdiğini hatırlatalım. Eğer denerseniz saatte 100 değil 150 bile takip edebildiğinizi göreceksiniz fakat bir süre sonra profiliniz 24 saat işlem yapamama cezası ile karşılaşınca bu limitlerin neden kural olarak konulduğunu anlayabilirsiniz. Bu sebeple ilk olarak instagram topluluk kurallarında yer alan limitleri göz önünde bulundurmalıyız.

Instagram Takipçilerim Silindi

Instagram takipçilerim silindi sorunu sadece bot takipçilerde olan bir problemdir. Instagram bu takipçilerinizin bot ve sahte olduğunu anladığında hemen silecektir ve örneğin 10k bot takipçiniz var, bu takipçiler saniyeler içinde 0 a inecektir ve tabiki dışarıdan bakıldığında kolayca durum anlaşılmaktadır.

 


Kasım 1, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top