Blog

Instagram takipçi silme son zamanlarda bir veya birkaç takipçisinden rahatsız olan ve takip etmesini istemeyen kullanıcılar tarafından nasıl yapıldığı araştırılan bir konudur. Her sosyal medya platformunda olduğu gibi instagramda da rahatsız olduğunuz kişiler veya profiller olabilir.

Instagram Takipçi Silme Toplu

Eğer yeni bir instagram kullanıcısı isek takipçi silme işlemine pek aşina olmamamız normal bir durumdur. Aslına bu platformda instagram takipçi silme diye sıkça arama motorlarında aratılan işlemin doğru tabiri instagram engelleme işlemidir. Instagram üzerinde rahatsız olduğumuz ve bizi takip etmesini istemediğimiz bir kişiyi kolayca engelleyebilir ve hesabımızdan silmiş oluruz.

Instagram Takipçi Silme
Instagram Takipçi Silme

Buna ek olarak kullanıcı deneyimine büyük önem veren bu mecrada instagram şikayet formu kullanarak rahatsız olduğumuz kişinin profilini şikayet ederek instagram tarafından incelenmesini sağlayabiliriz. Instagram toplu takipçi silme işlemini ise asla kullanmamalıyız çünkü bu işlemi yapan sistemler çok hızlı çalıştığı için instagram spam işlem yaptığınızı kabul ederek hesabınızı 24 saat cezası ile pasif eder ve eğer bu işleme devam ederseniz profiliniz sebep gösterilmeksizin kapatılır.

Instagram Takipçi Silme Programı

Instagram takipçi engelleme ve silme işlemlerimizi asla programla veya uygulama ile değil, tek tek manuel olarak yapmalıyız.

Instagram Takipçi Silme
Instagram Takipçi Silme Toplu

Bu alanda hizmet veren program ve uygulamalar sadece sizin hesabınızı takipçi ve beğeni gönderebilmek için kullandığından dolayı hiçbir yarar sağlamaz hatta zararı vardır. Bu işlemi manuel yapsak bile ard arda çok hızlı bir şekilde yapmamalıyız, instagram bunun için saatte 160 follow-unfollow limiti veriyor bu limitlerin üzerine zaten çıkamıyorsunuz ama çıkmak için ısrar ederseniz profiliniz bir program tarafından kontrol edildiği varsayılarak kapatılıyor, instagram bu konularda epey hassas.

Instagram Bot Takipçi Silme

Instagram bot takipçi silme ise bu işlemin asıl yapılması gereken tarafıdır. Çünkü bot takipçiler insan kontrolünde olmayan sistemler tarafından bir kere açılıp bir daha aktif olmadığından eninde sonunda instagram tarafından farkedilerek kapatılıyor ve bu takipçilere yoğun olarak sahip olan hesaplar spam işlemlere maruz kaldığı için instagram tarafından cezalandırılıyor. Eğer hesabınızda bot takipçiler varsa instagram takipçi silme işlemine il olarak bunlardan başlamanız yararınıza olacaktır.


Ocak 1, 2017 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top