Blog

İnstagram Takipçi Sayıları

Çağımızda sosyal medyaya olan ilgi oldukça artış göstermektedir. Herkes sosyal medya ustası olmaktadır. Çocuğundan yaşlısına kadar hepsi facebook, twitter, instagram ve daha birçok sosyal medya araçlarını kullanmaktadır. Bu sosyal medya ağlarında daha fazla takipçiye sahip olmak için birçok fotoğraf, video ve yorum gibi şeyler paylaşmaktadırlar, fakat bunlar pek yeterli olmamaktadır.
Bu gibi nedenlerden dolayı İnstagram takipçi satın al işlemi çıkarmışlardır. Bu işlem sayesinde istenildiği kadar takipçiye sahip olmak mümkün olmaktadır. İnstagram takipçi satan siteler sayesinde takipçi artırmak artık çok kolay olmaktadır. Çok uygun fiyatlara fazla sayılarda takipçi elde etmek mümkün olmaktadır.
Oldukça uygun fiyatlara 3000 takipçiye kadar satın almak mümkün olmaktadır. İsteyene daha fazla takipçi de verilebilmektedir. Bunun dışında 100 beğeni de satılmakta ve 100 beğeni 10 TL karşılığında yapılmaktadır.
instagram türk takipçi

İnstagram üzerinden satın alınan takipçiler tamamen Türk vatandaşı olmaktadır. Yabancı kişiler ya da sahte hesaplar asla kullanılmamaktadır. Tamamen gerçek hesapların satımı yapılarak karşılığı alınmaktadır.
Tamamen gerçek hesaplardan oluşan takipçiler, 250 kişi ile 3000 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Kişi sayısına göre fiyatlar da farklılık göstermektedir. 250 takipçiye sahip olan kampanya 10 TL olmaktadır. 1000 takipçiye sahip olan kampanya 50 TL olmakta ve 3000 takipçiye sahip olan kampanya ise 60 TL olmaktadır.
Bu kampanyalar arasında bulunan en uygun ve mantıklı olan kampanya 3000 takipçiye sahip olan kampanya olmaktadır. Bunun nedeni, hem daha fazla takipçi olması hem de daha karlı olmasıdır. İnstagram Türk takipçi kampanyaları daha fazla olmakta ve daha uygun kampanyalar da bulunmaktadır.

Instagram Takipçiler

Türkiye’de neredeyse küçüğünden büyüğüne herkes instagram kullanmaktadır. Bu kullanıcıların çoğu daha fazla takipçi sayısına ulaşmak için çaba sarf etmektedir. Bu kadar uğraş vererek birkaç takipçiye sahip olunacağına, gayen makul fiyatlı takipçileri satın alabilmektedirler.
Takipçi satın alarak daha fazla beğeni de kazanmak mümkün olmaktadır. Bu şekilde daha fazla tanınmak ve fenomen olmak da sağlanabilmektedir. İş yerleri daha fazla tanınmak ve daha fazla müşteriye sahip olmaları için bulundukları bölgeden takipçi satın almaktalar.


Şubat 12, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top