Blog

Instagram takipçi kasma işlemi bu sosyal platformda en çok merak edilen soruların başında yer almaktadır. Artan kullanım oranıyla instagram rakiplerini çoktan geride bırakmış ve farklı noktalara önem vermeye başlamıştır.

Instagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır

Günümüzde artık markaların dahi 2-3 hesap ile aktif olarak kullanıma devam ettiği instagramda eğlenceli bir sosyal deneyim için ilk kriter takipçi diğeri ise beğeni sayısıdır. Kişisel kullanım amacıyla hesap açanlar profil aktifliği, yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevre amacıyla, markalar ise satışlarını arttırmak, kampanyalarını duyurmak ve marka bilinirliğini arttırmak amacıyla instagram takipçi arttırma arayışı içindeler. Bu işlemler farklı metodlarla yapılmakla birlikte en çok tercih edilen ve en güvenilir olan instagram takipçi satışı sayfalarından yardım almaktır.

instagram takipçi kasma
instagram takipçi kasma

Instagram takipçi kasma işlemleri için google play store platformundan android mobil cihazınızla bazı uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Android marketin arama kısmına instagram takipçi kazan gibi kelimeler yazarak bu alanda hizmet veren uygulamalara ulaşabilir ve bunları kullanarak günde 20-25 takipçi arttırabilirsiniz. Fakat bunların dezavantajları takip ettiğiniz kişi sayısı kendi kendine artmasıdır. Sistem yardımlaşma mantığı ile çalıştığı için nasıl siz takipçi kazanacaksanız başkaları da takipçi kazanacak ve bu kazanacağı takipçiler arasında siz de olacaksınız.

 

Instagtam Takipçi Nasıl Arttırılır

Yukarıda bahsettiğimiz yöntem ile ücretsiz instagram takipçi kazanmak istiyor fakat bu dezavantajlara maruz kalmamak istiyorsanız size küçük bir tüyo verelim. Bu uygulamalara instagram şifrenizle giriş yapmanız gerekir. Bu giriş işlemini yaptıktan sonra takipçi kazan butonuna tıklayın, takipçiler geldikten hemen sonra profilinizin ayarlar kısmında yer alan “izinli uygulamalar” sekmesine girin ve burada bulunan uygulamayı silin. Eğer burada bir uygulama göremiyorsanız şifrenizi değiştirin. Bu işlemi günde her seferinde yapmanız gerekir ve şunu da belrtelim 1 uygulama günde sadece 1 kez takipçi kazandırır.

Bu şekilde biraz yorucu bir işlem olacak fakat hesabınıza zarar vermeden ücretsiz instagram takipçi arttırma yolu budur. Bunlar haricinde size takipçi kazandıracağım ama şifreniz gerekli, şu hesaba para yatırın gibi gelenlere kesinlikle inanmayınız. Unutmayın ki takipçi sayınız nekadar çok ve profiliniz ne kadar aktif olursa dışarıdaki insanlar da o kadar profilinize imrenerek bakar ve sahip olmak ister.

 


Temmuz 12, 2015 9 comments Blog

9 Comments

 • ibrahim YILDIRIM Eylül 29, 2015 at 3:13 pm Cevapla

  instagram takipçi kasma gerçekten önemli bir konu

 • Utku Demir Eylül 29, 2015 at 3:14 pm Cevapla

  Bu işin en kolay yolu instagram takipçi satın al hizmetlerinden yararlanmak bence

 • Büsra Eylül 29, 2015 at 3:14 pm Cevapla

  instagram türk takipçi konusunda siteniz gerçekten çok başarılı

 • Berat Özdemir Eylül 29, 2015 at 3:15 pm Cevapla

  bilgiler için teşekkürler

 • Ozden cerrahoglu Eylül 29, 2015 at 3:17 pm Cevapla

  instagram türk takipçi hizmetlerinizden yararlandım gerçekten çok memnun kaldım teşekkürler

 • Kadirhan PEKER Eylül 29, 2015 at 3:19 pm Cevapla

  bilgiler için teşekkürler deneyeceğim

 • Kadirhan PEKER Eylül 29, 2015 at 3:20 pm Cevapla

  instagram türk takipçi hizmetlerinizden yararlandım herkese tavsiye ederim

 • Tubaa :d Eylül 29, 2015 at 3:22 pm Cevapla

  instagram takipçi kasma gerçekten mühim bir konu makale için teşekkürler

 • mehmet demir Eylül 29, 2015 at 3:23 pm Cevapla

  Sitenizden takipçi hizmeti satın aldım gerçekten çok memnun kaldım tekrar alışverişlerim olacak


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top