Blog

Instagram, toplumsal basın mecraları aralarında nihai çağın en çabuk yükseleni diyebiliriz. Öyle ki anında hemen çoğalış her biri instagram kullanıyor. Bunun bir bir sürü sebebi var tab2. Ama özetle görüntü basın her an sözlü olmayan basının önünde olmuştur. İşte Twitter bu işin belli bir zaman daha sözlü olmayan tarafını inşa ediyor tabiki görüntü paylaşmak orada da olası. Fakat instagram’da fotoğraf paylaşmak yalnızca paylaşmak değil bir sürü daha ötesinde. Instagram, altını çizen yepyeni bir nitelik ile karşımızda. Her gün instagram’da yepyeni bir kampanya inşa ediyor firmalar, bunların hepsinin bir bir sebebi var oda instagram’ı bir sürü sevmiş olmamız. Ne Hedefle bir sürü sevdik tabiki bunun bir bir sürü sebebi var ama aslen instagram’ı değil biz fotoğraf paylaşmayı ve fotoğraf paylaşırken bir sürü rahatlıkla fotoğraf üstünde farklılıklar yapabilmeyi ve bizzat takipçi kitlemizi oluşturabilmeyi sevdik. Neticede herkesin talebi fenomen olmak başka bir deyişle populer olmak. Instagram’da bunun amaçlı bulunmaz bir cennet diyebiliriz. Fotoğraf paylaşarak fenomen olabiliyorsunuz. Hemde bir sürü rahatlıkla. Yalnızca bir kaç tık ile özetle. Bu da herkesin toplumsal basın ağlarının asıl kullanma nedenini meydana koyuyor oda daha populer olmak. Bu istikamet da her biri bir bir sürü çeşitli yolu tecrübe ediyor. Ve farklı yol buluyor. Bu metotları denerken instagram takipçi kasma ile ilgili bir bir sürü birey çeşitli birşey söylüyor. Fakat instagram takipçi ile ilgili yapabileceğiniz 2 yöntem şuanki. Bunlardan biri natürel yol ile ötekisi instagram takipçi kasma işlemi ile.

Doğal yol ile başlamak gerekirse. Natürel bir şekilde takipçi arttırmanızın anahtarı bu diye söyleyebilirim. Fakat bir sürü uzunca devam eden bir aşama ve şayet sabırsız biri iseniz bu hakikaten kolay değildir. Öncelikle instagram hesabınızı açmalı ve açtıktan ardından hesabınızı şekillendirmelisiniz. Neler paylaşacağınıza bakmalı, ve ona yönelik bir sokak çizmelisiniz. Ne var ki bu istikamet da instagram takipçi sayınızı arttırmanız olası olabilmektedir. Öncelikle altını çizen en az bir fotoğraf paylaşarak kendinize bir rejim getirmelisiniz. Netice olarak kimse bir anda 50 fotoğraf paylaşıp anasayfa akışını dolduran hesaplardan hoşlanmaz, ve anında unfollow eder. Bu yüzden bir anda bir bir sürü fotoğraf paylaşmak mahaline günün belli saatlerinde iki-üç fotoğraf paylaşmak bir sürü daha natürel ve netice olarak daha güzel bir yoldur. Bununla Birlikte bahsetmek sebep ki bunların yakınında fotoğraf paylaşırken hashtag ve konum eklenmesine de uyarı edilmelidir. Netice olarak yağmurun odak meydana geldiği bir görüntü de hashtag kullanırken #rain #rainy #yagmur #cloud vb. hashtagler kullanmak hem bir fotoğrafınızın daha bir sürü beğeni almasına hem bir de iştirak eden bu beğenilerin sizlere takipçi olarak geriye dönebilmesine imkân tanır. Bununla Birlikte fotoğrafınıza konum ilave etmek te benzer şekilde benzer konumda meydana iştirak eden kişilerin fotoğrafınızı görmesini ve böyle bu fotoğrafı beğenmesini sağlamayı amaçlar. Bu da yeniden sizlere instagram takipçi sayınızı arttırmaya yönelik bir davranış olarak geriye döner. Ama bunları yapmış olsanız dahi belki de bir işe yaramayabilir veya haftalar üstelik aylar sürebilir.

İkinci yöntem ise daha netice odaklı ve daha kesinlikle bir yoldur. Bu sokak ile instagram takipçi kasma bir zevke dönüşür. Netice olarak instagram takipçi sayısını arttırmak amaçlı ne şahsi bir bilginizi ne de şifrenizi paylaşmanıza sebep kalmaz yalnızca birden çok saat amaçlı de öngördüğünüz instagram takipçi sayısına ulaşırsınız. Hem Bir de arkanıza yaslanırken. Bunların yakınında instagram takipçi kasma işlemi esnasında rastgele bir şahsi bilginizi paylaşmadığınız amaçlı instagram takipçi kasma yolu hem bir en çabuk hem bir de en emin sokak olarak gözümüze çarpmaktadır.


Ocak 3, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top