Blog

Bugünlerde birçok kişi Instagram Takip Ettiklerim Artıyor sorunu ile sitemize ulaşıyor ve bu durumu nasıl çözebileceğini soruyor. Şimdi makalemizde bunun sebebini ve ne yapmamız gerektiğini anlatalım.

Instagram Kendi Kendine Takip Ediyor

Sosyal medya platformlarının kullanıcı sayısı arttıkça tabiki bu alanda bazı çıkar bekleyen insanlar da harekete geçmiş durumda. Normal şartlarda instagram’ın kendi kendine takip etmesi mümkün bir durum değildir. Fakat instagram dışında farklı site ve uygulamalara instagram şifreniz ile giriş yaparsanız bu gibi durumların oluşması kaçınılmaz olur. Siz ücretsiz instagram takipçi ve beğeni kazanacağınızı zannederken bu işlemleri size sağlayan kişi tabiki hayrına veya bedava bir hizmet sağlamıyor. Arka planda farklı amaçları olduğundan bu ücretsiz hizmet sürekli devam ediyor.

Instagram Takip Ettiklerim Artıyor

Örneğin takipçi ve beğeni sayınızı arttırıp instagram fenomeni olmak istiyorsunuz. Bu durumda genellikle ilk yapılan şey bu işi bedavaya getirmeye çalışmak oluyor. Ücretsiz olduğu belirtilen uygulama veya sitelere giriş yaptığımızda ise uygulama sahipleri arka planda bir havuz oluşturup bu hesapların tümünü aynı anda kullanıyor ve siz de kullanıcı olarak instagram takip rttiklerim artıyor sorunu ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Instagram Takip Ettiklerim Artıyor Çözümü

Instagram kullanımının bu denli arttığı günümüzde tabiki böyle durumlar kaçınılmaz. Fakat biz size instagram kendi kendine takip ediyor durumu ile karşılaşmamanız için ne yapıp ne yapmamanız gerektiğini maddeler halinde belirtelim.

  • Instagram haricinde hiçbir siteye kesinlikle şifrenizle giriş yapmayın
  • Instagram şifrenizi kesinlikle kimseyle paylaşmayın
  • Ücretsiz takipçi ve beğeni kazandırdığı söylenen uygulama ve sitelere asla giriş yapmayın
  • Belirli aralıklarla şirenizi değiştirin
  • Şifrenizi kolay tahmin edilebilecek kombinasyonlardan oluşturmayın
  • Takip ettiğiniz sayıyı ve beğendiğiniz gönderileri ara sıra kontrol edin
  • Ayarlar sayfanıza girerek herhangi bir uygulamaya izin verip vermediğinizi kontrol edin.

Bu maddelerin tümüne dikkat ederseniz asla instagram hesabım çalındı gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Instagram Kendi Kendine Beğenme

Takipçi sistemlerinde şu sıralar oluşan sorundan dolayı bu ücretsiz hizmetleri verenler beğeni kısmına yönelmiş durumda. İşin kötü yanı ise beğeniler hemen farkedilmiyor. Ancak profil sayfanıza girip ayarlar kısmından “beğendiğim gönderiler” kısmına tıklamanız gerekiyor. Bu bölümü de ara sıra kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Ocak 4, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top