Blog

Instagram Şifremi Yenilemiş sorunu son dönemlerde pek kişinin karşı karşıya kaldığı ve anlam veremediği bir durumdur. Eğer siz de instagram şifrenizi yenilendiğine dair bildirim almışsanız bu yazımız sorularınıza yanıt olacaktır.

Instagram Şifremi Yenilemiş Sorunu

Instagram kullanan herkes öncelikli olarak takipçilerini arttırma yoluna gitmek ister ve daha sonra da beğeni sayılarını. Bu amaç için tabiki herkes öncelikle bu işlemleri ücretsiz yapıp yapamayacağının araştırmasına girer ve bazen de ücretsiz instagram takipçi servislerine rastlar ve denemek ister. Fakat bilinmesi gereken bir durum var ki kimse kimseye bu gibi bir hizmeti herhangi bir çıkarı olmadan sağlamaz. En basit düşünce ile sadece bu takipçi sistemlerinin barınması gereken sunucu masrafları bile aylık 100 tl i geçmektedir. Her ay böyle bir ödeme yapan kişi tabiki size bu takipçi hizmetlerini ücretsiz sunacak değil.

Buradaki amaç ücretsiz olduğu belirtilen sisteme girip sizin profilinizi sistem tarafından kullandırılmasıdır. Bu da profilinizi bir süre sonra spama düşüp instagram tarafından kapatılacağı anlamına gelir. İşte bu tip uygulamalara girdiğinizde instagram ilk uyarı olarak sizin isteğinize gerek kalmadan şifrenizi yeniler ve instagram şifremi yenilemiş durumu ile karşı karşıya kalırsınız. Bu bildirimi aldıktan hemen sonra instagram hesabımıza girip profil ayarları kısmımızdan izin verilen uygulamaları kontrol etmeliyiz.

Bu kısımda bulunan tüm uygulamaların erişimlerini iptal ettikten sonra bir kez daha şifrenizi yenilemeniz yararınıza olacaktır.

Instagram Şifremi Yenilemiş
Instagram Şifremi Yenilemiş

Bazı durumlarda instagram şifre yenileme işleminin yanı sıra hesabınızı geçici veya kalıcı olarak dondurabilir veya siz instagram hesabınızı dondurmak istediğinizde instagram hesabımı donduramıyorum sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda profilinizde hiçbir işlem yapmadan 24 saat beklemek yararlı olacaktır. Eğer hala bir düzelme olmamışsa instagram destek sayfalarından yardım alabilir ve kimlik doğrulama işlemi ile instagram hesabınızı tekrar kullanıma açabilirsiniz.

Instagram hesap güvenliğiniz için bu tip ücretsiz uygulamalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Sitemiz bu alanda en uygun fiyatlarla hizmet veren firmalardan biridir. Yapacağınız alışverişlerde gizlilik ve güvenlik esastır. Siparş önce veya sonrasında asla instagram şifreniz istenmez veya herhangi bir uygulamaya giriş yapmanız istenmez.


Ekim 24, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top