Blog

Instagram şifremi unuttum hesabımı kapatmak istiyorum problemi herkesin başına gelebilir çünkü uygulmaya bir kere giriş yaptıktan sonra bir daha şifremizi istemiyor ve bizde şifreyi kullanmaya kullanmaya unutmuş olabiliriz.

Instagram Şifremi Unuttum Hesabımı Nasıl Silerim

Sosyal medya platformlarının en yoğun olarak kullanılanı instagram uygulaması bildiğiniz gibi telefon üzerinden bir kere giriş yaptıktan sonra birdaha şifre bilgisi istemiyor ve şifrelerimizi unutabiliyoruz. Öncelikle şifresini unuttuğunuz bir hesabı kapatamaz, silemez ve donduramazsınız. Eğer öyle olsaydı herkes herkesin hesabını kapatırdı zaten. Bu sebeple eğer instagram şifrenizi hatırlamıyorsanız instagram şifremi unuttum bölümüne tıklayıp kayıtlı mail adresi veya telefon numaranızla yeni şifre talep etmelisiniz.

Instagram Şifremi Unuttum Hesabımı Kapatmak Istiyorum
Instagram Şifremi Unuttum Hesabımı Kapatmak Istiyorum

Yeni şifrenizi aldıktan sonra artık kapatma işlemine başlayabilirsiniz, eğer instagram hesabımı nasıl kapatabilirim diyorsanız önceki makalelerimizden yardım alabilirsiniz. Instagram hesabınızı kapatamayacağınız tek durum kayıt olduğunuz mail ve telefon numarasını hatırlayamamanız veya yanlış vermenizdir. Bu sebeple sadece instagram değil tüm sosyal medya platformlarına kayıt olurken iletişim bilgilerinizi doğru şekilde vermelisiniz. Gizlilik konusunda herhangi bir endişeniz olmasın çünkü sosyal medya mecralarında görülmesini isteyip istemediğiniz iletişim bilgilerini kolayca ayarlayabiliyorsunuz.

Heryerde olduğu gibi sosyal medya platformlarında da kötü niyetli insanlar malesef var. Bu yüzden şifremi kolay birşey yapayımda unutmayım gibi düşüncelerle doğum tarihinizi ardışık sayıları, isminizi, tuttuğunuz takımı gibi alternatifler kullanmayın. Mail adresinizi doğru yazdıktan sonra şifrenizi unutmaktan korkmayın, istediğiniz zaman istediğiniz kadar şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 


Ocak 14, 2017 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top