Blog

Instagram Repost Nasıl Yapılır ; Çok yönlü hizmet sunarak kullanıcılara ulaşan instagram her geçen gün getirdiği güncellemeler ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Güncellemeler süreklilik sağlamasında bir amaç bulunmaktadır.

Instagram Repost Nasıl Yapılır

Güncellemeler uygulama hizmetlerini daha iyiye götürme adına yapılan değişikliklerin uygulanması ve yeni değişikliklerin platforma konulmasıdır. Instagramın birçok özelliği beğenilse de çoğu kullanıcı tarafından kabul edilen bazı eksiklikleri bulunmaktadır.

Instagram Repost Nasıl Yapılır
Instagram Repost Nasıl Yapılır

Bu özelliklerden biri de repost olarak bilinen beğendiğiniz paylaşımı sizin paylaşmanızı izin vermeyen hizmettir.  Ne yazık ki halen instagram tarafından bu soruna çözüm bulunmamaıştır.

Beğendiğiniz herhangi bir içeriği hesabınızda paylaşmanıza izin vermeyen instagramın bu uygulamasına istinaden yeni yazılımların oluşturulması ile repost seçeneği kısmen de olsa sağlanmaktadır. Peki instagram repost nasıl yapılır sorusunu cevaplamak için makalemizi okumaya devam etmelisiniz.

Instagram Repost Uygulamaları

Sosyal platformların çoğunda bulunan hizmet olan beğendiğiniz içeriğin kendi sayfanızda paylaşma uygulaması instagram tarafından sağlanmamaktadır. Bu nedenle instagram repost uygulamaları adında bazı uygulamalar android ve ios işletim sistemine sahip telefonlarda bulunmaktadır.

Instagram’da repost yapmak için ara uygulamaya sahip olmanız gerekmektedir. Bu ara uygulamanın cihaza yüklenmesi ile artık instagramda repost yapabilir, beğendiğiniz içerikleri hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Ancak tüm uygulamalarda bulunan zararlı içerikler bu uygulamalarda da bulunmaktadır. yani mağazadan indireceğiniz repost uygulamasının güvenilir olması oldukça önem arz etmektedir. Güvenilir olmayan repost uygulamaları hem cihazınıza hem de hesabınıza zarar verebilir.

Repost uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerinden mutlaka hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Eskş giriş yerini tercih etmeniz repost uygulamsının çalışmaması anlamına gelecektir.

Uygulama yolu ile instagrama yaptığınız giriş sayesinde beğendiğiniz tüm içerikleri hesabınızda paylaşmanız sadece bir tık uzağınızda olacaktır.

Işletim Sistemine Göre Repost Uygulamaları

Repost uygulaması instagram için hazırlanmış bir uygulama olup birbirinden farklı uygulama alternatifleri bulunmaktadır. Bu uygulamalar işletim sistemine göre repost uygulamaları olarak farklılık göstermektedir.

Windows, ios ve android işletim sistemleri için farklı repost uygulamaları kullanılmalıdır. Android cihazlar için tasarlanıp, kullanılan uygulamalar sadece android cihazlarda uyumluluk göstermekte olup, farklı işletim cihazlarında bu uygulama çalışmayacaktır. Repost uygulamalarına ulaşabileceğiniz plarform ise işletim sisteminin sağlamış olduğu mağazalar olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Iyi Instagram Takipçi Satın Alma Sitesi adlı makalemizi okuyarak hangi sitelerin en güvenilir olduğunu ve bunu nasıl anlayabileceğinizi anlattık.


Kasım 23, 2016 1 comments Blog

1 Comments

  • Instagramda Resimleri Beğenemiyorum | Vizyu.com Kasım 23, 2016 at 12:43 pm Cevapla

    […] kullanıcıları çeşitli yollarla rahatsız edecek davranışlarda bulunmanız çok fazla sayıda instagram repost yapmak ve instagram tarafından tespit edilerek kullanım hizmetlerinden uzaklaştırılmanızdır veya […]


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top