Blog

Instagram Reklam Alma ; Sosyal medyaların birçoğunda sağlanan reklam verme hizmeti artık instagram tarafından sağlanarak yavaş yavaş birçok ülkede bu hizmetin kullanıma sunulması ile bu ülkeler diğer sosyal medyalarda olduğu gibi instagram üzerinden de reklam vererek e-ticaret yapmalarına müsade etmektedir.

Facebook  ve Twitter gibi sosyal medyalardan sonra instagram üzerinden reklam verme hizmeti ile kullanıma sunulmuştur. Peki diğer sosyal platformlara göre farklılığı bulunan instagramı kullanarak Instagram Reklam Alma sorununun cevabını makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Yaklaşık 2013 yılından bu yana instagram reklam alma eğilimini kullanıcıları iile paylaşmaktadır. İnstagram üzerinde reklam verebilir, kendi platformunuzu oluşturarak e-ticaret yapabilirsiniz.

Instagram Reklam Alma

Instagram birçok ülkede hizmet sunduğu reklam verme işlemini 2013 yılından bu yana ülkemizde de sunmaktadır. Özellikle e-ticaret yapmak isteyenler için bulunmaz fırsat olan bu seçenekle reklam verme süreciniz çok kısa sürelere indirgenmektedir.

Instagram Reklam Alma
Instagram Reklam Alma

Sosyal platform olan instagram’da reklam hizmeti ile ticarete atılmak için bazı aşamaları yapmanız gerekmektedir. Ilk olarak bilmeniz gereken bir aşama vardır. Bu durumda instagram üzerinde reklam vermeniz için illa bir hesabınızın bulunması gerekmemektedir.

Reklam hizmetinden yararlanmak için instagram hesabı koşulu sağlamayan uygulama, ancak sürecin ilerlemesi adına başka kısıtlamalar uygulamaktadır.

Bu kısıtlamanın biri de instagram üzerinde hesap olmadan verdiğiniz reklamlar üzerinde ticaret yapma adına yorumlara cavap verme olasılığınız bulunmamaktadır. Hesabınız olmadan reklam verebilirsiniz ancak reklama üzerinde farklı bir değişiklik yapmanıza izin verilmeyecektir.

Ayrıca reklam yazılarının farklı renkte görünmesi yine hesapsız yapılan reklam verme hizmeti ile olmaktadır. Bu gibi durumlarda güvenilir bir ortam yaratmak için hesap oluşturarak reklam verme hizmetini kullanmak daha avantajlı olacaktır.

Instagram’da Reklam Vermek İçin

Instagram üzerinden reklam verme için bazı aşamaları sağlamaız gerekmektedir. Bu aşamalardan biri de bazı uygulamalara aracılığı ile reklam verme işlemini gerçekleştirme olasılığınız bulunmanızdır.

Popüler platform instagram reklam alma için facebook üzerinde ya da power editör uygulaması aracılığı ile kolaylıkla reklam verebilirsiniz veya profesyonelce yardım almak için https://instagramturktakipci.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.  Bu uygulamalar dışında geliştirilen reklam verme uygulamarın aracılığı ile reklam verebilir, yorumları cevaplayabilir ve e-ticaretinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.


Aralık 1, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top