Blog

Instagram otomatik beğeni bu mecrada Türk takipçilerden sonra ihtiyaç duyulabilecek en önemli hizmetlerdendir. Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan instagram’ın yaygınlaştıkça daha da fazla alternatif hizmetleri karşımıza çıkıyor.

Instagram Otomatik Beğeni Nedir

Bildiğimiz gibi sosyal medya kullanımında 2 ana temel vardır bunlardan biri takipçilerimiz diğeri ise beğenilerimiz. Instagramda paylaştığımız resimler ne kadar çok beğeni alıyorsa o kadar popüler olduğumuz anlamına gelir ve bu popülerlik artarak devam eder. Tabiki bu tip mecralarda ilk konu takipçidir fakat takipçi sayımızdan sonra olması gereken de aynı orantıda beğenilerimizin olmasıdır. Eğer yeni bir profil açtıysanız ve bu profilin biraz daha popüler olmasını istiyorsanız zaman açısından epey sabırlı olmanız gerekebilir. Çünkü sadece güzel paylaşımlarla ve doğru hashtaglerle takipçi ve beğeni kazanmak ciddi zaman alır. Bunun yerine hedeflerinize daha kolay ulaşmak için instagram takipçi satın al hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Takipçilerinizi istediğiniz sayılara getirdikten sonra tabiki paylaşımlarınızın alacağı beğeni sayıları da buna orantılı olmalıdır. Örneğin 50k takipçisi olan bir profilin 30-40 beğeni alması açıkca “ben buradayım, bu işte bir gariplik var” diyor. Kısacası beğeni sayılarını da ikinci öncelikli olarak önemlidir ve arttırmak herzaman iyidir. Eğer hergün paylaşım yapıyorsanız instagram beğeni satın al hizmetini satın almak daha fazla maliyetli olacak ve sizi zarara uğratacaktır. Böyle bir durumumuz var ise instagram otolike paketleri maliyet açısından ve zaman tasarrufu açısından çok daha mantıklı olacaktır.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Instagram otomatik beğeni paketleri maliyet açısından avantajlı olmasının yanında profilimizin kendiliğinden popülerleşmesinde de büyük rol oynar. Örneğin profilimize otomatik beğeni paketi satın almışsak paylaşım yaptığımız zaman beğeniler otomatik yükleneceği için ve beğeni sayılarımız yüksek olacağı için, bizi takip edenlerin takipçileri de paylaşımlarımızı keşfet bölümlerinde görecek ve eğer paylaşımlarımız kaliteli ise büyük ihtimalle bizi takip edecektir. Bununla birlikte dışarıdan bakıldığında daha stabil ve popüler bir profil olarak gözükeceği için reklam teklifleri, satış teklifleri, ortaklık teklifleri gibi almanız olasıdır.

Instagram Otomatik Beğeni
Instagram Otomatik Beğeni

Son olarak bu işlemlerin profillere zararlı olup olmadıklarına değinelim. Bu işlemler profilinize kesinlikle zararlı değildir çünkü instagram’ın izin verdiği limitlerde ve kurallarda yapılmaktadır, paylaşımlarınızı beğenenler kendi istekleri ile beğenirler ve eğer paylaımlarınız çok sık ise farklı farklı kişilere gösterilerek beğendirilmesi sağlanır böylece instagram taraflı herhangi bir spam işlem şüphesi uyandırmaz. Bu hizmeti veren sitelerin tümünün yazılım sistemi aynıdır bu sebeple pahalı daha kalitelidir gibi yanlış bir düşünce sadece cebimize zarar verir. Kaliteli siteleri zaten iletişim kurarak ve hizmet sürelerini baz alarak değerlendirebilirsiniz.


Eylül 21, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top