Blog

Instagram Hesap Doğrulama ; Son zamanlarda sıkça kullanılan Instagram hesabında doğrulama işlemi de yapılması gerekmektedir. Instagram hesabını doğrulamak için cep telefonu adresi veya mail adresi girilmelidir. Hesaba giriş yapmak için gerekli olan şifre unutulduğu zaman yapmış olduğunuz doğrulama seçenekleri ile yeni şifre oluşturarak hesabınıza erişim kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Uygulamanın sağladığı birçok fayda bulunmaktadır. Bunlar arasında hesaba erişmek için Instagram hesap onayı da yer almaktadır. Cep telefonu numarasının veya mail adresinin girilmesi sonucunda girmiş olduğunuz numaraya doğrulama kodu gelecektir. Ekranda çıkan kısma mesaj olarak gelen kod girilerek kolay bir şekilde onaylama işlemi yapılabilir.

Instagram Hesap Doğrulama

Gelişen teknoloji içerisinde kendini geliştiren Instagram son zamanlarda yapmış olduğu yenilik olan Facebook ile bağlantı sayesinde hesaba kolay erişim sağlanması imkânını sunmuştur. Instagram hesap doğrulama ile cep telefonuna doğrulama kodu gelir ve bu sayede hesap güvenliği oluşturulmuş olmaktadır. Güvenlik açısından yapılan en iyi güncellemeler arasında yer almaktadır.

Instagram Hesap Doğrulama
Instagram Hesap Doğrulama

Kullanmış olduğunuz uygulamada instagram güncellemelerini yaparak da güvenlik konusundaki detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Instagram Hesap Doğrulama Mavi Tik

Sosyal medya hesapları arasında yer alan Instagram kullanmak için ilk olarak uygulamayı Play Storeden indirdikten sonra hesap açma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Instagram hesabı açmak için Facebook ile bağlantı kurulabilir veya mail adresi yolu ile de hesap açma işlemi gerçekleştirilebilir. Instagram hesabı açarak sizler de sosyal medya üzerindeki haberlerden haberdar olma imkânına sahip olabilirsiniz. Sıkça kullanılan Instagram uygulamasının özellikleri> de oldukça fazladır. Instagram uygulamasının sağlamış olduğu iyi özellikler sayesinde de hesabınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Hesap Doğrulama Kodu

Özellikle gençler tarafından sıkça kullanılan bu uygulamanın sağlamış olduğu birçok özellik bulunmaktadır. Sağlamış olduğu özellikler arasında istenmeyen kullanıcıları kolayca engelleyebilme de bulunmaktadır. Eğer hesabı kullanmak istemiyorsanız instagram hesap dondurma işlemi de en kolay şekilde yapılmaktadır. Fotoğraf ve video yükleme imkânının da bulunması sağlamış olduğu en iyi özellikler arasında yer almaktadır. Hesabınızı geçici bir süre kullanmak istemiyorsanız da hesap dondurma işlemini e kolay şekilde yapabilirsiniz.

Instagram Hesap Doğrulama Hatası

Instagram hesabının oldukça kullanışlı bir uygulama olması da sıkça tercih edilen uygulamalar arasında yer almasını sağlamaktadır. Instagram uygulamasında paylaşım yapmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinize giriş yapmanız gerekmektedir. Instagram da genellikle video ve fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır. Kullanılan uygulamada instagram fotoğraf indirme oldukça basittir.

Instagram Hesap Doğrulama Linki

Instagramda görmüş olduğunuz güzel video ve fotoğraflara yorum kısmına arkadaşlarınızı etiket yapabilirsiniz. Etiketleme Instagram hesabına fotoğraf ve video yükleme sırasında da kolay bir şekilde yapılmaktadır. Etiket yapılacak olan kişinin ismi yazılarak kolay bir şekilde etiket yapılmaktadır. Sıkça kullanılan Instagramda yoruma etiket yapma sayesinde gönderilere arkadaşınızı etiket yapabilirsiniz.


Aralık 14, 2016 12 comments Blog

12 Comments

 • umutcan.simsekoglu Aralık 25, 2016 at 9:37 pm Cevapla

  İnstgram Hesabımı Dondurmak İstiyorum Ama İkide Bir Dogrulamamı İstiyor

  1. admin Aralık 25, 2016 at 10:06 pm Cevapla

   Hesap dondurma işleminizi doğrulama yaptıktan sonra tamamlayabilirsiniz. Doğrulama aşamasında hata mı alıyorsunuz?

  2. Hakan kisa Ocak 22, 2017 at 9:50 am Cevapla

   Ücretsiz instagram kazanma amacıyla bi uygulamaya giriş yapmıştım sonra hesap doğrulama çıktı hesabımı dogrulayıp uygulamadan çıkış yaptım başka yapmam gereken birşey varmı?

   1. admin Ocak 25, 2017 at 5:27 pm Cevapla

    Her ihtimale karşı instagram şifrenizi değiştiriniz

 • ayşe Ocak 13, 2017 at 10:05 am Cevapla

  Merhaba mail adresime doğrulama kodu gelmiyor ne yapabilirim. ?

  1. admin Ocak 13, 2017 at 11:03 am Cevapla

   Merhaba, spam bölümünü kontrol ettinizmi? ve üst üste doğrulama kodu istemeyin. Kod isteğinden sonra 2 saat kadar bekleyin

   1. ayşe Ocak 13, 2017 at 11:48 am Cevapla

    Evet kontrol ettim çok sık denemedim aslında.Facebook hesabım baglı degildi ya da numaramda ekli degildi ondan gelmemis olabilir mi?

 • Furkan oguz Ocak 15, 2017 at 12:53 pm Cevapla

  Hesabimi onaylatmak istiyorum

  1. admin Ocak 15, 2017 at 1:06 pm Cevapla

   Yazımızda belirtilen adımları uygulayarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

 • Busra Demir Ocak 23, 2017 at 7:49 pm Cevapla

  Desteğiniz için teşekkürler sayenizde hesabımı tekrar açtırdım. Merak edenler için cevaplayayım hesap açma işlemi resimli mailden sonra 4 gün sürdü

 • Tugce Mart 20, 2017 at 6:23 pm Cevapla

  Instagramdan hesap dogrulama geliyo fakat sifremi feln bilmiyorum e postanin nasil giris yapicam

 • ayşe Nisan 15, 2017 at 8:57 am Cevapla

  telefon numaramı bilgierime eklemedim ama bana hesbımı doğrulamamı istiyor ama onay kodu gelmiyo ne yapmalıyım


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top