Blog

Instagram kullanıcıların taleplerine kocaman oranda ehemmiyet veriyor. Öyle ki beklentisi karşılamak amaçlı istek bölümlerini inceleyen bir ekibin dahi meydana geldiği biliniyor. Iştirak Eden taleplerin bazıları ise esasında Instagram’ın yepyeni güncellemelerini oluşturuyor. Çünkü Instagram bu araştırmalar sonrasında kullanıcıların yepyeni isteklerini güncelleme olarak sunuyor. Bu sebeple güncellemelerin de ardı arkası kesilmiyor. Izah Eden nihai günleme ise mobil cihaz özellikleriyle ilgili olmuştu. Instagram Apple’ın 3D Touch desteğini basit meydan bir güncelleme yayınlamıştı. Yapılmış Olan güncellemenin sonrasında işse benzer stil bir güncelleme telefonlarda artık özellik olmamasına nazaran Android cihazlara da eklenmişti.

7.13 sürümü olarak kullanıcılara getirilen anne güncellemenin sonrasında ise bu sabah Instagram Android kullanıcılarına bir güncelleme daha sundu. 15 MB boyuta sahip meydana iştirak eden mini güncelleme genellikle yanlışları gidermek amaçlı yayınlandı. 7.13.1 versiyonuna yükseltilen Instagram’da konuşmaları gruplandırma ve grup adları verme sıkıntıları çözüldü. Bununla birlikte sunucu tabanlı problemlerin halledilmesi içerisinde bir diz aranjman yapıldığı bildiriliyor. Şu An Amaçlı daha çok ayrıntı verilmese de nihai güncellemenin uygulamayı hepten hızlandırdığını biliyoruz.

Kullanıcıların güncellemeyi yapması amaçlı ise Google Play Store ziyaret etmesi gerekmektedir. Bilhassa çökme sorunu yaşadığını belirten kullanıcıların kesinlikle yepyeni güncellemeyi yüklemesi isteniyor. Çünkü nihai güncelleme bu konuyla alakalı pekçok meseleninde çözümü oluyor. Bundan sonraki güncelleme ise şimdiden heyecan konusu olmaya başladı.


Ocak 6, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top