Blog

Instagram Gizli Hesap Görme ve Instagram Profili Gizli Olanları Görme konusu bu sosyal medya platformunu kullanan kişilerin takip etmediği insanların profiline ve paylaşımlarına erişebilmek için araştırdıkları yollardan biridir.

Instagramda profil gizleme özelliğini hepimiz biliyoruz. Bu özellik sayesinde bizi takip etmeyen ve tanımadığımız kişilerin paylaşımlarımızı görmesini kolayca engelleyebiliyoruz. Bu özelliği aktif etmek için profil sayfamıza gelip ayarlar kısmına giriş yapıyoruz ve ardından gizli hesap bölümünü aktif ediyoruz. Eğer profilinizi gizlemezseniz herkese açık olacağı için herhangi bir kimse profilinize erişebilir ve paylaşımlarınızı görebilir. Instagram profil gizleme özelliğini çoğunlukla tanımadığı insanlar tarafından rahatsız edilmek istemeyen bayanlar ve rakip sayfalar tarafından ürün veya hizmetlerine ait resimlerin izinsiz alınarak kullanılmasını istemeyen kişiler tercih etmektedir. Bu tercih edilen yöntemlerden biri olsa bile instagramda profili gizli olanları görme ve instagram başkasının beğendiklerini görmek konusu da son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biridir.

Instagram Profili Gizli Olanları Görme

Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi instagramda da gizlilik yoğun olarak tercih edilen durumlardandır. Instagramda herhangi bir kişinin profili gizli ise bu profili bir instagram gizli hesap görme programı veya uygulaması ile görmeniz mümkün değildir. Bu işlemin en net çözümü gizli hesabı bir şekilde takip etmektir. Bunun için biraz kıvrak zeka gerekir ki ne mutlu milletimizde bu anlamda zeka eksikliği yoktur.

Instagram Gizli Hesap Görme
Instagram Gizli Hesap Görme

Bizde herkesin düşününce aklına gelen fake instagram hesabı açarak kişiyi takip etme olayından bahsedeceğiz böylece instagram profili gizli olan kişilerin resimlerini görme isteğinizi kolayca yerine getirebileceksiniz. Öncelikle bu işlem için acele etmeyin, saçma bir isimle resimsiz biosuz bir profil işinizi zorlaştıracaktır. Profilini görmek istediğiniz kişinin cinsiyeti, ilgi alanları veya bio bilgilerine göre profil oluşturmak zorundasınız.

Instagram Gizli Hesap Görme Taktikleri

Gizli Erkek Profili Görmek İçin

  • Erkekler büyük oranda ekleme talebi yollayan bayanları onaylarlar. Bu sebepten gizli olan profil eğer bir erkeğe aitse sahte bir instagram bayan hesabı açarak takip isteğini onaylatabilirsiniz.
  • Profili gizli olan kişide bu yöntem işe yaramazsa hemen ilgi alanlarını devreye sokuyoruz. Herkesin bir ilgi alanı vardır, örneğin sporla ilgilenen bir kişi ise protein tozları satan bir fake hesap oluşturup takip isteği gönderin.
  • Ikinci yöntemde işe yaramadı veya hoşunuza gitmediyse bu kez çevre ve geçmişi kullanacaksınız. Örneğin bir arkadaşının ismiyle fake hesap oluşturun veya ismini bilmiyorsanız bile bio kısmına aynı okul, aynı soyad gibi eklemeler yapın. Aynı soyad birçok kez işe yaramıştır, hala beni facebookta ekleyen akrabalarım var ve tanımıyorum.

Gizli Bayan Profili Görmek İçin

  • Bayanların büyük bir bölümü tanımadığı erkeklerden gelen istekleri kabul etmezler, etseler bile acaba nereden tanıyorum diye resimlerine bakıp tanımadığını anlayınca hemen takipten çıkarırlar. Bu sebeple erkek profiliyle direk ekleme yapmamalısınız.
  • Bayanların instagram takipçilerinin çoğunu okul, kurs, iş arkadaşları ve bayan butikleri oluşturur. Bu sebeple aynı okulda okumuş gibi bilgiler doldurup ekleme yapabilirsiniz, yine aynı iş yerinde çalılıyor gibi gösterebilirsiniz.
  • Son olarak ilgilendiği alışveriş alanıyla ilgili fake bir sayfa oluşturup ekleyebilirsiniz. Örneğin çanta satan bir instagram sayfası gibi. Bunun dışında yukarıdaki 2 maddeyi uygularken kesinlikle profil resminize bir bayan fotoğrafı koyun.
Nelere Dikkat Etmeliyim
  • Takipçisi olmayan hesaplar hemen dikkat çeker bu sebeple direk takip etmeye çalışmanız durumun anlaşılmasını kolaylaştırır yani sizin işinizi zorlaştırır. Bu sebeple eğer işinizi hızlıca halletmek istiyorsanız instagram takipçi satın al işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Profil fotoğrafınıza çok dikkat edin, googleda arama yapacaksınız mecburen ama hemen ilk çıkan resmi almayın, belkide sizin tanımayıp aslında tanınan bir ünlü bile olabilir. Arama yaptıktan sonra 50-100 resim aşağıya gidin ve onları kullanın.

Ocak 17, 2017 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top