Blog

Gelişen teknoloji içerisinde birçok sosyal medya hesabı da ortaya çıkmıştır. Instagram hesabınızda Türk takipçilerin olmasını istiyorsanız çeşitli yollardan Instagram Gerçek Türk Takipçi Hizmeti satın alabilirsiniz. Sosyal medya hesapları arasında sıkça kullanılan Instagram hesabı ile uzakta olan arkadaşlarınızla kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Instagram birçok ülkede kullanıcıları tarafından sıkça kullanıldığından dolayı size birçok kişi tarafından da takip isteği gelebilir. Takipçilerinizin nasıl olacağına siz istediğiniz gibi karar verme imkânına sahip olduğunuzdan dolayı da Instagram sıkça kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Instagram Gerçek Türk Takipçi Hizmeti

Kullanılan herhangi bir Instagram hesabına kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra paylaşılan gönderilere video ve resimlere etiket yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Paylaşılan fotoğrafa instagramda yoruma etiket yapma işlemini önce yapılacak yorum yazılır ve yorum ardından etiket yapılacak olan kişinin kullanıcı adı yazılır ve yorum paylaşılan fotoğrafa gönderilir. Bu sayede arkadaşlarınızı gönderilere kolayca etiketleyebilirsiniz. Instagramda beğendiğiniz herhangi bir fotoğraf veya videoya yorum etiketini kolay bir şekilde istediğiniz kişileri etiketleyerek de yapabilirsiniz.

Instagramda Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Birçok kişi tarafından kullanılan Instagram hesabında son yapılan yeni güncelleme ile paylaşılan fotoğraflara veya videolara konum ekleme imkânına sahip olabilirsiniz. Konum eklemek istediğiniz mekânda konum bulunmuyorsa yeni konum ekleme özelliğine sahip olabilirsiniz. Konum ekleme kısmına girildiği zaman Instagram hesabı bu duruma izin vermemektedir bu durumu başka bir şekilde halletmek mümkündür.

Instagram Gerçek Türk Takipçi Hizmeti
Instagram Gerçek Türk Takipçi Hizmeti

Uygulamanın size sunduğu Instagrama konum ekleme işlemi kolayca yapılabilir. Paylaştığınız video ve resimlere konum eklemek oldukça basittir ve bu durum arkadaşlarınız tarafından da önemlidir sizi her an takip etme imkânına sahip olabilirler.

Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan bu Instagram hesabını kullanmaya başlamak için öncelikle play storeden bu uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra yeni kullanıcı adı ve şifre belirleyerek hesabınızı açabilirsiniz. Bu uygulamada Instagram hesap dondurma da aynı şekilde ayarlar bölümünden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kurulumu yapılan bu uygulamanın ardından kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak profil düzenleme ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan Instagram hesabı çeşitli özelliklere sahip güzel bir uygulamadır. Instagram hesabının en önemli özelliklerinden birincisi hesaba istediğiniz kadar video ve resim yükleme imkânına sahip olmanızdır. Çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz kadar paylaşabilir ve bunları uygulama kullanıcısı olan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Instagramhesabını kullanmak için yapmanız gereken tek şey play storeden indirdikten sonra kurulumunu yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamanın çıkartmış olduğu boomerang uygulamasıda Gif şeklinde video oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


Aralık 15, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top