Blog

Instagram fotoğraf beğendirme bu sosyal mecrayı kullanan birçok kişisel kullanıcı ve özellikle satış profillerinin merak ettiği konulardan biridir. Profillerin aktifliğini ve değerini belirleyen en önemli faktörlerden olan instagram beğeni işlemi pek çok farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir.

Instagram Fotoğraf Beğendirme İşlemi

Oncelikle instagram fotoğraf beğendirme işlemi yapmaya başlamanız için takipçi sayınızın bu işlem için orantılı olup olmadığı kararını vermelisiniz. Az sayıda takipçiye sahipseniz alacağınız beğeniler dikkat çekecek ve dışarıdan bakıldığında anlaşılır olacaktır. Bu sebeple eğer instagram takipçi sayınız yeterli değil ise Türkiyenin en güvenilir sosyal medya hizmet sağlayıcı sitesi vizyu.com tercih edebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf Beğendirme
Instagram Fotoğraf Beğendirme

Eğer takipçi sayınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız şimdi bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi açıklayalım. Öncelikle ücretli-ücretsiz olarak 2 farklı yol bulunmaktadır. Ilk olarak en çok merak edilen ücretsiz instagram beğeni yöntemini anlatmaya çalışalım. Bu alanda google’da veya playstore’da arama yaptığınızda karşınıza pek çok site ve uygulama çıkacağını görebilirsiniz. Bu site ve uygulamalar ücretsiz beğeni sağlamak için instagram şifrenize ihtiyaç duyar, yani instagram ile giriş yap diye bir buton bulunur ve buraya tıkladığınızda instagram kullanıcı adı ve şifreniz sorulur. Bu bilgileri girdiğiniz anda ise beğeni kazanabileceğiniz gibi profiliniz tarafından haberiniz olmadan sürekli başka insanların gönderilerini beğenirsiniz ve onlara takipçi olarak gidersiniz. Kısacası tanımadığınız insanları takip edersiniz, ve gönderilerini beğenirsiniz. Bu durum uzun süre devam ettiği durumlarda ise instagram hesabınızdan spam işlem yapıldığını farkederek hesabınızı kalıcı olarak kapatır. Eğer bu riski göze alabiliyorsanız ücretsiz beğeni yöntemini deneyebilirsiniz.

Instagram Beğeni Satın Alma

Diğer yöntem olan beğeni satın alma işlemi en basit, hızlı ve güvenilir olanıdır. Çünkü bu işlem sırasında sizden kullanıcı adınız dışında hiçbir bilginiz istenmez, ve habersizce spam işlemlere maruz kalmazsınız. Şu günlerde pek çok ünlü ismin bile bu hizmetlerden yüklü miktarlarda satın aldıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer sizin için de profiliniz önemli ise kesinlikle ücretsiz yöntemleri tercih etmemelisiniz, zaten artık kimse kimseye bedava akıl bile vermiyor. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, eğer beğendi iseniz yorum bırakmanızı dileriz.

 


Ocak 2, 2017 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top