Blog

Sosyal basında takipçi kazanma işlemi sanıldığı civarı pratik bir işlem değil. Çünkü daimi bir takipçi kitlesi oluşturabilmek amaçlı kesinlikle beğeni toplayan paylaşımlar yapmalı ve bir çok kez kullanım alanına uyarı etmeniz gerekmektedir. Tersi halde takipçi kazansanız dahi maalesef kazandığınız takipçinin daimi meydana geldiğini ifade etmek hata olabilir. Bu şekilde ani takipçiler elde etmek ise hesabın kıymetini arttırmayacağı benzeri toplumsal basında popüler olmak talep eden kullanıcılarında elinin boş kalmasına ne sebeple olacaktır. Bu sebeple sebep Instagram, sebep Twitter gerekse de Facebook benzeri uygulamalardan takipçi elde etmek amaçlı kesinlikle işin en başında sağla bir iş inşa etmek gerekmektedir.

Bunun amaçlı seçim edebileceğiniz birden çok çeşitli metot var. İlk olarak şunu belirtelim ki bilhassa Instagram ortamında popüler olmak ya da en azından bir takipçi kitlesine elde etmek istiyorsanız kesinlikle itinalı olarak fotoğraf paylaşmanız gerekmektedir. Paylaşımlarınıza birden çok hafta, bir ay, bir sene benzeri bir ara vermeniz hesabınızın değersiz duruma gelmesine ne sebeple olacaktır. Instagram içerisinde bu vaziyet pozitif olarak karşılanmayacağından etkin kullanıcı olarak değerlendirilmeyebilirsiniz. Nitekim bundan önce Instagram aracılığıyla yapılmış var olan izahlarda düzmece hesap ve etkin kullanım yapmayan böyle hesapların kapatılabileceği belirtilmişti. Bu yüzden işin başından dikkatli olmak ve etkin bir kullanım inşa etmek mühim. Bu aşamayı geçtikten daha sonra çoğalış ağır ağır takipçi elde etmek amaçlı çalışmalara başlayabilirsiniz. Çok daha çok takipçi elde etmek amaçlı neler gerçekleştirileceğini ise maddeler şeklinde inceleyelim;

1. Emoji Etiket Ve Normal Etiket Kullanımına Önem Sunmak
Etiket tüketimi öbür toplumsal medya uygulamalarında meydana geldiği benzeri Instagram uygulamasında da kocaman ehemmiyete sahip var olan bir özellik. Yaptığınız paylaşımların hangi konu ile alakalı meydana geldiğini kesinlikle etiketlerle belirtmeniz gerekmektedir. Sistemi belli bir zaman yorumlamak gerekirse, paylaştığınız resimlerde kullanmakta olduğunuz etiketler Instagram’ın etiket sayfalarında görüntüleniyor. Bu vaziyette alakalı etikete ilişkin paylaşımınız da sizin benzeri benzer etiketi kullanan kullanıcılarla birlikte Instagram ortamında görüntüleniyor. Bu sayede bir etiketle birlikte çok daha çok bireyin paylaşımınızı görmesini sağlayabiliyorsunuz. Standart etiket tüketimi bu civarı mühim. Bunun dışarısında bir yandan emoji etiket tüketimi yer alıyor. Emoji etiket tüketimi Instagram’ın son zamanda kullanıcılara sunduğu bir hizmet. Yaptığınız paylaşımlarla alakalı emoji etiketlerini kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Emojilerin kullanılması takipçi çekmek amaçlı çok daha gösterişli bir metot. Çünkü emoji sayısı olağan etiket sayısına yönelik daha hudutlu ve bu vaziyet çok daha çok kullanıcının etiket sayfasını ziyaret etmesi manasına geliyor. Bütün bunlarla birlikte unutulmaması gerekli var olan bir puan var. Etiket kullanımını bu civarı mühim ancak hükmünde etiket tüketimi gerek. Başka Bir Deyişle bir bir paylaşım amaçlı onlarca etiket ilave etmek takipçi kazandırmayacağı benzeri paylaşımınızın kıymetini de düşürecektir. Bunun yakınında ppopüler etiketleri kullanmaya da uyarı edin. Son dönemde popüler var olan etiketlerden misal sunmak gerekirse; #love #ysmphotoblog #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #yeşimmutlu, ülkemizde ise #selfiebakani #asansordeyiz #türkblogger

2.Paylaşımlarda Yer Bildirimi Inşa Etmek
İkinci olarak paylaşımlarınızda yer bildirimi gerçekleştirmenin tesirinden bahsedelim. Instagram’ın yer bildirimi ile ilgili önemli bir çalışması var. Üstelik anında her kullanıcının yaptığı paylaşımlarla kurulmuş bir paylaşım haritası meydana geldiğini da ifade etmek gerekli. Resimlerde böyle yer bildirimleri inşa etmek ise benzer alanda yer alan kullanıcılarla kısa bir zaman içerisinde bağlantıya geçmenizi sağlayacaktır. Etiket civarı gösterişli olmasa da yer bildirimlerinin de takipçi kazanma ile ilgili tesirinin meydana geldiği kesinlikle. Ancak burada uyarı edilmesi gerekli var olan bir puan var. Çünkü paylaşımları yaptığınız konumların adres haritasında yer almasını istemiyorsanız da kesinlikle yer bildirimlerini kapatmanız gerekmektedir.

3. Kullanıcılarla İletişime Geçin
Instagram’da daimi takipçi elde etmek amaçlı çoğalış öbür kullanıcılarla bağlantıya geçmek çok mühim. Size uygun profilleri kesinlikle gezmeniz ve beğendiğiniz paylaşılanlara da yorumlar eklemeniz gerekmektedir. Tabi bu noktada da uyarı edilmesi gerekli var olan pekçok hususun meydana geldiğini ifade etmek gerekmektedir. İlk olarak şunu söyleyelim ünlü isimlerin ya da popüler bireylerin hesaplarına girerek “takibe takip, takip edeni takip ederim” benzeri ifadelerin kullanılması çoğalış takipçi kazandırmak mahaline takipçi kaybettirmeye başladı. Bunun mahaline paylaşımla alakalı sohbet niteliğinde konuşmalar ve yorumlar inşa ederek kullanıcılarla bağlantıya geçmek çok gösterişli. Çünkü Instagram’da böyle kullanıcıların iletişimde kalmalarını istiyor ki yeni güncellemelerde bu konuyla alakalı ne civarı hükümlü olduklarını gösteriyor. Özetle Instagram’da bir çok kez etkin bir profil sergilemek mühim.

4. Paylaşımlarınızın Hikayesinden Bahsedin

Yaptığınız paylaşımların yalnızca görüntü içermesi takipçi kazanmanız amaçlı yeteri civarı değil. Yaptığınız paylaşımlarda tek ruh meydana geldiğini ve tek birşeyler yorumlamak dilediğinizi kesinlikle kullanıcılara gösterin. Yalnızca resimlerin hikâyeleri dahi takipçilerinizle yepyeni konularda hasbihal açmanıza destekçi olacaktır. Bu sayede çok daha daimi üyeler elde etmeniz olası.

5. Filtre Kullanımını İhmal Etmeyin
Hesabınızla alakalı tüm bu ayrıntıları mahaline getirmeniz tabiki ki takipçi sayınızın armasına fayda sağlayacaktır. Ancak paylaştığınız resimlerinde kesinlikle gösterişli resimler olması gerekmektedir. Tersi takdirde hesabınızın uyarı çekiciliğini yitirebilirsiniz. Bunun amaçlı mini tek denetim içine girmekte fayda var. Çünkü Instagram’ın malum filtrelerinin yanında üçüncü parti geliştiriciler aracılığıyla inşa edilmiş filtrelerde var ki bu filtreler animasyonlardan montaja civarı anında her işlemi yapmanız olası. Bu vaziyette hesabınızın çok daha çok alaka çekmesini sağlayacaktır. Natürel olarak resimlerinizi beğenen tek kitle oluşturmanız da olası duruma gelecek.

6. Fark Oluşturan Paylaşımlar Yapın
Yaptığınız paylaşımlarında sıradanlıktan çıkan paylaşımlar meydana gelmesine uyarı etmeniz gerekmektedir. Tek örnekle bu durumu izah etmek istersek Geçen ay bu konu üst kısmına tek deney inşa edildi. Deney amaçlı İngiliz manken Stina Sanders kullanıldı. Harika manken durumu hazırda Instagram fenomeniyken yaptığı paylaşımlarda değişikliğe gitme sonucuna vardı. Cazip ad makyajlı ve şaşalı ilginç stil paylaşımlarından vazgeçerek gündelik yaşamına konusunda paylaşımlar inşa etmeye başlisimi. Beklemediğiniz tek gelişim ile ünlü adının çok az tek zaman içinde 100 bin takipçisini kaybettiği görüldü. Bu deneyden de anlaşılacağı benzeri fark yaratamayan olağan üyeler amaçlı fenomenlik çok kolay değil. Öyle ki konu üst kısmına belli bir zaman düşünmeli ve yapabileceklerinizi değerlendirmelisiniz.

7. Nihai Olarak Takipçi Satın Almatı Deneyin
Baştan sona civarı saydığımız tüm işlemler Instagram takipçi sayısına etki eden çok mühim etkenler. Tüm bunların dışarısında hesabınızın belli bir zaman daha desteklenmesini istiyorsanız deneyeceğiniz en harika yolda takipçi satın alım. Çünkü takipçi satın alım işlemi çok daha az tek zaman içinde popüler olmanızı sağlayabilir. Çünkü birden fazla takipçisi meydana gelen hesapların daha çok alaka çektiği ve daha çok takipçi kazandırdığı biliniyor. Ancak bu noktada uyarı edilmesi gerekli olan en mühim puan takipçi alacağınız site. Çünkü piyasa da bu konuyla alakalı dayanak veren site çok meydana gelmesine karşın emin tek hizmet bulmak çok kolay değil. Bu sebeple sizlere 7/24 dayanak sunan sitleri tercih etmeli ve yüzde surat hakikat takipçileri seçmeniz çok mühim. Bu hususa da uyarı ederek tüm bu işlemleri itinalı olarak uygulamanız daimi tek takipçi kitlesine sahip olmanızı temin edecek. Az zaman içinde böylece fenomenliğe civarı giden tek sokak çizebilme ihtimaliniz var.


Ocak 6, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top