Blog

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu sorunu son günlerde pek çok kişinin karşı karşıya kalıp çözüm aradığı konulardan biri olmuştur.

Bu platformlardan biri olan instagram uygulaması diğer platformların aksine sadece fotoğraf paylaşma üzerine kuruludur. Uygulamanın kendi filtreleri ile birlikte kusursuza yakın fotoğraflar yaratabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Oldukça etkileyici olduğunu söylememe gerek yok çünkü kullanıcı sayısı göz önüne alınırsa instagram en iyi sosyal medya uygulaması diyebiliriz bile.

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da çeşitli sorunlarla karşılaşabiliriz. Sonuçta bu düzenlemeleri yapanlar insanlar ve insanın olduğu yerde hatalar olmaya devam edecektir. Hiç endişelenmenize gerek yok size sık karşılaşılan bir sorunun çözümünü anlatacağım. Bu sorun nedir derseniz ise, instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu sorunudur.

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

Bu sorunu çözmek için birkaç yöntemimiz bulunmaktadır. Sizde sırasıyla deneyerek bu sorununuzu çözebilirsiniz.

Birinci yöntem olarak ağ bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Bağlı bulunduğunuz wi-fi bağlantısının aktifliğini yani internete bağlantısı var mı yok mu onu kontrol etmelisiniz. Mesela başka sitelere girmeye çalışmalısınız. Başka sitelere giriyor ise muhtemelen sorun instagram’ın kendisindendir ve merak etmeyin yakın bir zamanda düzelecektir.

Ikinci yöntem ise telefonunuzdan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünerek, telefonunuzun 3g ve wi-fi bağlantılarını kapatıp bir süre bekleyip tekrar açmanızdır. Bunu yaptığınızda telefonunuzun internet ayarları kendine gelebilir ve sorun telefonunuzdan kaynaklı ise büyük ihtimal bu sorunu çözmüş olacaksınız. Bu işlemi yaptığınızda hala sorun devam ediyorsa yine başka bir siteye girmeyi deneyin ona da girmiyorsa telefonunuzu kapatıp tekrar açın.

Üçüncü yöntem ise uygulamanın yazılımsal sorunlarının olduğunu varsayarak yapılan işlemlerdir. Böyle sorunlar maalesef ki olabiliyor. Buna karşın yapılması gereken şey hangi sistemi kullanıyorsanız android yada ios olsun farketmez uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırın. Bundan sonra telefonunuzun mağazasından instagram uygulamasını tekrar indirin.

Bu üç yöntemle Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu çözümü gerçekleşmediyse sunucu kaynaklı bir sorun olabilir. Böyleyse de beklemekten başka seçeneğimiz yok ne yazık ki. Bir diğer ihtimal olarak profesyonel kişilerden almadığınız instagram hizmetleri olabilir. Bu sebeple sadece En Iyi Instagram Takipçi Satın Alma Sitesi olan vizyu.com dan alışverişi tercih ediniz.


Kasım 25, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top