Blog

Instagram beğeni arttırma yeterli sayıda takipçisi olup beğeni sayılarından memnun olmayan kişiler tarafından araştırılan yöntemlerdendir. Şimdi takipçi sayımızla orantılı olması gereken beğeni sayılarımızı nasıl arttıracağımızı anlatalım.

Instagram Beğeni Arttırma Hilesi

Sosyal medya kullanımında takipçi sayımızın dışında paylaştığımız resim ve videoların topladığı beğeni sayısı da önemli bir konudur. Beğeni sayımız ne kadar çok olursa popüler paylaşımlar arasında o kadar daha sık görünürüz. Aslında instagram keşfete nasıl çıkılır sorusunun en açık şekilde cevabı budur. Gönderdiğiniz paylaşımlarınızın beğeni sayıları ne kadar çok olursa aynı oranda keşfet kısmına çıkarsınız.

instagram beğeni
instagram beğeni

Bu keşfet kısmı şu şekilde işliyor ; bir foroğraf paylaştınız ve bu fotoğraf 1000 beğeni aldı. Fotoğrafınızı beğenen 1000 kişinin arkadaşları keşfet kısımlarında sizin paylaşımınızı görüyor ve eğer ilgilerini çekerse sizi kendi istekleriyle takip ediyor ve haliyle ileriki paylaşımlarınızı da beğeniyorlar. Bu sebeple instagram keşfet kısmı popülerlik anlamında önemli bir noktadır.

Instagram Beğeni Ücretsiz

Bu hizmeti ücretsiz şekilde edinme arayışına girersek daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi hesabımızın başkaları tarafından çalınması kaçınılmazdır. Bu yöntem dışında instagram beğeni satın al hizmetleri hem hesap güvenliğimiz hem de instagram tarafından kötüye kullanım olarak algılanmaması için daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Unutmayın ki kimse kimseye heleki internet ortamında birşey vermez, mutlaka bir beklentileri, amaçları vardır.

Instagram Aylık Otomatik Beğeni

Sosyal medya platformlarının en popüleri olan instagram’da eğer sizin de paylaşımlarınız yoğun ise ve her paylaşımınıza beğeni ihtiyacı gerekiyorsa tek tek beğeni paketleri almak yerine instagram aylık otolike paketlerinden yararlanmanız hem ekonomik olarak hemde kolaylık açısından daha mantıklı olacaktır. Bu hizmette paylaştığınız resimlere 1 ay boyunca seçtiğiniz miktar kadar beğeni otomatik olarak sistem tarafından gönderiliyor. Satın alma işleminden sonra 1 ay boyunca kimse ile iletişime geçme ihtiyacınız yok. Sadece paylaşımlarınızı yapın ve gelen beğenilerin keyfini çıkarın. Bu hizmeti alırken gelecek olan beğenilerin türk kişiler olup olmadığını mutlaka sorgulayınız çünkü yabancı ve bot hesaplarla yapılan işlemler pek inandırıcı olmayacaktır. Unutmayın ki daha çok beğeni, daha aktif gözüken bir profil demektir.

 


Temmuz 14, 2015 8 comments Blog

8 Comments

 • Özge Ulu Eylül 29, 2015 at 3:33 pm Cevapla

  https://vizyu.com instagram beğeni satın almak için gerçekten uygun fiyatları olan bir site

 • Cevdet Özpınar Eylül 29, 2015 at 3:34 pm Cevapla

  Hizmetten yararlandım merak edenler için beğeniler Türk ve Gerçek kişiler

 • Cüneyt Dönmez Eylül 29, 2015 at 3:34 pm Cevapla

  Beğeniler çok hızlı teslim ediliyor teşekkür ederim

 • Suzan Yağcı Eylül 29, 2015 at 3:35 pm Cevapla

  Tek tek beğeni paketleri yerine otolike hizmetlerini tercih etmek bence çok daha mantıklı

 • Zişan Kılınç Eylül 29, 2015 at 3:35 pm Cevapla

  Sürekli beğeni hizmeti aldığım bir site, almayı düşünenlere tavsiye ederim

 • Elleran Elvis Eylül 29, 2015 at 3:36 pm Cevapla

  Diğer sitelere göre instagram beğeni fiyatları çok uygun ilk fırsatta deneyeceim

 • Merve Bolugur Eylül 29, 2015 at 3:37 pm Cevapla

  Butik hesabımız için sürekli beğeni hizmeti alıyoruz ve çok memnunuz. Dilarabutik ten selamlar

 • Çağatay Eylül 29, 2015 at 3:38 pm Cevapla

  İlk başta internetten alışveriş olayına soğuk bakıyordum fakat bu site bakış açımı tamamen değiştirdi, çok güvenilir ve ilgili bir site


Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top