Blog

Instagram her ne civarı Twitter civarı etkin bir ortama sahip olmasa da nihai zamanlarda kocaman oranda gelişme göstererek Twitter’ın dahi önüne geçmeyi başarmıştı. Esasında bu vaziyet birazda Instagram’ın görüntü istikameti ön tasarıda meydana gelen bir uygulama olmasından kaynaklanıyor. Twitter’ın bu anlamda hem bir belli bir süre ek olarak talihli bununla birlikte hem bir de belli bir süre şansız meydana geldiğini söyleyebiliriz. Her ne civarı bu şekilde hasbihal ortamı bir sürü da gelişmiş olmasa da Instagram’ın yükselişi ise devam etmektedir. Çünkü 2015 amaçlı yapılmış olan nihai bilgi izahlarında da bu hali tam olarak bir şekilde görebiliyoruz.

Açıklanan nihai bilgilerde hem bir Instagram’ın beğeni oranları hem bir de kullanıcı sayıları belirlendi. Kullanıcı sayılarında bir sürü pek bir değişim olmasa da Instagram’ın 400 milyon kullanıcı barajını da aştığını gördük. Bunun dışarısında asıl şaşkınlık oluşturan durum ise beğeni sayılarının çoğalması oluyor. Çünkü beğeni sayıları hemen hemen 4 kat artış gösterdi. Paylaşılanlara yapılmış olan beğeni oranlarının bu derece artış göstermesi bir gerçeği de ortaya çıkarmış oluyor. Kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte ortaya çıkan etkin kullanıcı kavgasında böylece nihai keşfetmiş oluyor. Çünkü beğeni sayılarının bu derece çoğalması uygulamanın ne civarı etkin kullanıldığını gösteren en kocaman delili oluşturuyor.

Twitter’ın bu konuyla alakalı da geriye hamle attığını ve Geçmiş zamanda yaptığı açıklamaları geriye çektiğini de biliyoruz.


Ocak 7, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top