Blog

Instagram Beğeni Arttırma Hilesi ; Instagram 2010 yılında KevinSystorm ve Mike Krieger tarafından kurulmuştur. Ilk kurulduğunda dijital filtre ile fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanıyan bir uygulamaydı. O zamanda bu fotoğrafları başka sosyal ağlarda paylaşma olanağı sunuyordu.

2012’nin nisanında sosyal medyanın önde gelen şirketlerinden Facebook tarafından bir milyar dolara satın alınmıştır. Satın alınmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. 2016 yılı intibariyle 500 milyon kullanıcı olan süper bir dev ağ olmuştur.

Instagram Beğeni Arttırma Hilesi

Instagramda günümüzde fotoğraf paylaşmaktan öte bir durum söz konusu olmuştur. Eğer yeterince takipçiniz var ise bir dükkân açmaktansa instagram üzerinden işinizi yapmanız daha kârlı olacaktır. Günümüzde instagramda modellik, giyim, aksesuar, reklam, fotoğrafçılık ve daha birçok sektörde iş yapılmaktadır. Hal böyle olunca Instagram Beğeni Arttırma Hilesi hem güvenilirliğiniz açısından hem de pazarınızın yani müşteri portföyünüzün artması bakımından büyük öneme sahiptir.

Beğenimi Nasıl Arttırabilirim

Bunun için uzman sitelere başvurabilirsiniz fakat ben tavsiye etmiyorum. Çünkü böyle gelen takipçi ve beğeni boş olup içi koftur. Ne reklam ne de müşteri olarak bir faydası yoktur. Anca güvenilirliğiniz bir nebze artar. Ama bunun dışında da takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Sayacağım yöntemler kolay ve nettir.

Instagram Beğeni Arttırma Hilesi
Instagram Beğeni Arttırma Hilesi

Ilk olarak doğru hastag kullanımı ele almak lazımdır. Birden fazla hastag atmanızı öneririm. Birazcık bile alakası olan hastaglerin hepsini atmanızı öneririm. Bunun yanında hem Türkçe hem de İngilizce olarak atmanızı tavsiye ediyorum. Ve kesinlikle popüler etiketleri atmayı unutmayın.

Daha sonra fotoğraflarınızı paylaşmadan önce bazı kusurları gizlemek için doğru filtreleri kullanmayı ihmal etmeyin. Fazlası olarak fotoğraflarınızı özel programlarla filtrelemenizi öneririm. Bunlar dışındaki playstoredeki beğeni kazandırdığı söylenen uygulamaları kullanırsanız kısa bir süre sonra instagramda resimleri beğenemiyorum sorunu ile karşı karşıya kalacak ve hesabınıza spam cezası alacaksınız. Bu sebeple instagram beğeni satın al işini profesyonel hizmetler ile sunan firmaları tercih etmelisiniz.

Bu adımları izledikten sonra 3 önemli detayı unutmayın. Fotoğrafı paylaştığınız saat kesinlikle doğru saat olmalıdır. Aklınıza geldiği zaman değil, insanların yoğun olarak instagram kullandıkları saatlerdir. Abartmadan aile fotoğrafları paylaşmak sizi daha sevimli ve samimi gösterir. Ve son olarak özel fotoğraflar paylaşın. Herhangi bir yerde göremeyeceğiniz, anı iyi yakaladığınız fotoğrafları paylaşmaya dikkat edin.Bu adımları takip etmek kısa sürede takipçi ve dolayısı ile beğeni sayısı artışına sebep verecektir.


Kasım 30, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top