Blog

 Instagram Başkasının Beğendiklerini Görmek son günlerde en çok araştırılan ve merak edilen konularda biri olmuştur. Bu özellik sayesinde artık herkesin hangi gönderileri beğendiğini görebileceksiniz.

 Instagram Başkasının Beğendiklerini Görmek Nasıl

Günümüzde genç-yaşlı herkesin en çok kullandığı sosyal medya platformu olan instagram, kullanım oranı arttıkça birçok soruyu beraberinde getiriyor. Millet olarak sosyal medya ağlarında kendimizin ne yaptığından çok başka insanların ve arkadaşlarımızın da neler yapıp neleri beğendiğini kimleri takip ettiğini merak ediyoruz.

Öncelikle bu işlemi yapmak için herhangi bir program, uygulama veya siteye ihtiyacınız yok. Bu vaad ile instagram şifrenizle giriş yapmanız istenen uygulama ve siteleri kesinlikle kullanmayınız. İşlem aslında çok basit merak ettiğimiz kişinin beğendiği fotoğrafları görmek için öncelikle fake bir instagram hesabı açıyoruz. (bunu yapma sebebimiz bizim merak ettiğimizi anlamasın) Daha sonra instagram kullanım detaylarını merak ettiğimiz kişiyi bu fake hesap ile takip ediyoruz. Fake hesap bayan profili olması işinizi daha kolaylaştıracaktır. Çünkü eğer merak ettiğiniz kişi bir bayansa hemcinsi olduğu için hemen isteği hemen kabul edecektir, e erkekleri bahsetmeye gerek yok zaten bayan profili konusunda.

 Instagram Başkasının Beğendiklerini Görmek
Instagram Başkasının Beğendiklerini Görmek

Profil hareketlerini merak ettiğiniz kişiyi takip ettikten sonra instagramda bulunan hareketler seçeneğinden bu kişinin neleri beğendiğini, kimlerle arkadaş olduğunu ve ne yorumlar yaptığını kolayca öğrenebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bir durum var o da örneğin profil hareketlerini merak ettiğiniz kişi instagram profili gizli olan bir kişiyi takip ediyorsa bu beğeni hareketlerini göremezsiniz. Yani merak ettiğiniz kişi birini takip ediyor, ancak o takip ettiği kişinin profili siz onla arkadaş olmadığınız için gizli, bu durumda beğeni hareketlerini göremiyorsunuz. Bu durumu aşmak için arkadaşınızın takip ettiği gizli profilleri takip etmeniz gerekir.

Instagram Başkasının Profilini Görme
Instagram Başkasının Profilini Görme

Popülerliğinin günden güne artmasıyla yeniliklerin ardı arkası kesilmeyen instagramda canlı yayın nasıl yapılır konusundan daha önce bahsetmiştik. Bu canlı yayın özelliğini kullanarak ta merak ettiğiniz kişinin canlı yayınlarını fake instagram hesabınız ile takip edebilirsiniz. Böylece yayını izleyenler arasında sizin olduğunuzu anlamayacak ve belkide istediğiniz olacaktır.

Son olarak henüz yeni gelen bir güncelleme nedeniyle hesabını dondurduktan sonra vazgeçip tekrar açmak isteyen kişiler bir hata ile karşılaşıyor ve bu yüzden tekrar yeni bir profil açmak zorunda kalıyormuş bu konuda fazlaca bildirim aldık. Karşılaşılan hata instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik problemidir. Bu problemin çözümünü bir önceki yazımızda vermiştik ancak kısaca belirtmek gerekirse profilinizi dondurduktan sonra 1-2 saat süreyle hiçbir işlem yapmamalısınız, yani profilinizi dondurdunuz hemen tekrar açmaya çalışmayın, sürekli şifre yenileme talebi göndermeyin.


Ocak 11, 2017 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top