Blog

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası ; Popüler sosyal medya instagram, gerek çalışma sistemi olan yazılımında gerekse veri yani ağ kaynaklı problemler oluşabilmektedir. Sık yaşanan bu problemlerden biri de sayfa alkışının yenilenmemesidir. Bu nedenle bu makalede instagram akış yenilenemedi hatası çözümü adına bilgi paylaşarak bu sorunun çözümünü birlikte sağlayabiliriz.

Popüler sosyal medya instagram kullanıcılar tarafından en sık kullanılan platformlardan biri dir. Gerek video oynatma gerekse fotoğraf paylaşma merkezi haline gelen instagramda zaman zaman uygulamanın kendi yazılımında zaman zaman ise veri kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası
Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Yazılım nedeni ile oluşan sorunların sizin ya da bizim çözme olasılığımız yoktur. Bu sorun sadece uygulama sahipleri tarafından düzeltilmektedir. Daha çok ağ kaynaklı olan problemleri ise küçük düzeltmeler yaparak ortadan kaldırabilirsiniz.

Instagramda akış yenilenemedi hatası sadece veri kaynaklı bir hatadır. Verinizi kontrol ederek çözüm yoluna başlayabilirsiniz. İnternet çekmemesi durumunda akış yenilenmediği gibi az çekmesi durumunda da akışın yenilenememesi sorunu oluşabilmektedir. Bu nedenle internetiniz kesinlikle çektiğine inanıyorsanız problem internet sinyal gücü kontrolünü yapılarak ortadan kaldırılabilir.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası

Instagramı kullandığınız bilgisayar ya da telefonda uygulamada zaman zaman oluşan veri kaynaklı akış yenilenememe sorunu oluşmaktadır. Instagramda oluşan bu sorun eğer internetinizin tamamen çektiğini görmeniz halinde devam ediyorsa instagram’da akış yenileme çözüm teknikleri makalemizin devamını okumanız yeterli olacaktır.

Veri kontrolu yapıldığı halde sorun devam ediyorsa veriinin sinyal gücü mükemmel görünüyorsa veri görüntüsü hileli olabilir. Yani internet çekmediği halde mükemmel çekiyor gibi görünebilir. Bu yolunda çözümü bulunmaktadır.

Yapmanız gereken sadece veriyi kullandığınız uygulamayı resetlemek olacaktır. Yani wifi aracılığı ile internete bağlanıyorsanız  wifi’ye mobil net kullanıyorsanız mobil veriyi kapatıp açmak sorunu çözüme kavuşturacaktır.

Instagram Akış Yenileme Kesin Çözümü

Instagramda karşılaştığınız  akış yenilenmedi problemi  yüksek olasılıkla  veri kaynaklı olup veri kaynaklı prob çözüm teknikleri işe yaramıyorsa yapacağınız tek bir işlem kalmış bulunmaktadır. Bu çözüm yolu ise instagram akış yenileme kesin çözümü olup, uyguladığınız taktirde sorun çözülecektir.

Son çözüm tekniği cihazınızda ayarlar bölümüne giderek daha sonra uygulamalar kısmında instagramı bulup verileri temizle seçeneğini uyguladığınız andan itibaren sorun çözülmüş olacaktır. Bir önceki yazımız olan instagramda kimseyi takip edemiyorum sorununun çözümü için geri tuşuna basarak önceki yazıya erişebilirsiniz.


Kasım 29, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top