Blog

Instagram alanında hizmet almak isteyen herkes en iyi instagram takipçi satın alma sitesi hangisidir sorusunun cevabını aramakta. Aslında tüm siteler aynı hizmeti vermektedir fakat kaliteleri tabiki fark etmektedir şimdi bu faktörleri inceleyelim.

En Iyi Instagram Takipçi Satın Alma Sitesi

Kullanımı ve popüleritesi günden güne artan ve buna bağlı olarak bu alandaki hizmetlerin artması instagram’ın ne kadar tercih edilen bir mecra olduğunu kanıtlar niteliktedir. Instagram kullanımında ilk öncelik mutlaka takipçi sayısının fazlalığı ve buna bağlı olarak beğeni sayılarımızdır. Bu sayıları arttırabileceğiniz farklı alternatif yöntemler bulunmakta. Fakat bunlardan ücretsiz olanları kesinlikle hesabınıza zarar verecek işlemler yapmaktadırlar bu sebeple uzak durmanızda yarar var.

en iyi instagram takipçi satın alma sitesi
en iyi instagram takipçi satın alma sitesi

Instagram takipçi ve beğeni alanında hizmet veren pek çok site var. Peki bu sitelerin hangisinin en iyi instagram takipçi satın alma sitesi olduğuna nasıl karar vereceğiz?

  • Ilk olarak hizmeti veren firmanın yorumlarını inceleyebilirsiniz ve unutmayın hizmet fiyatı asla kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Sonuçta bir kereliğine bir program yazılıyor ve bu program ile maliyet olmadan takipçi atılıyor hal böyle olunca uçuk fiyatlı olunca daha kaliteli gibi bir durum söz konusu olmuyor.
  • İkinci olarak ise hizmeti veren sitenin alan adına bakın, alan adında instagram takipçi al gibi kelimeler geçiyorsa bunun bir firma değil yerel hizmet veren amatör bir kişi olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Sitenin nezamandan beri hizmet verdiğini sorgulayın
  • Sitedeki takipçilerin gerçek takipçiler mi yoksa yabancı bot takipçiler mi olduğunu öğrenin

En Güvenilir Instagram Takipçi Satın Alma

Bu hizmeti veren siteler arasında en güvenilir olanı hiç şüphesiz vizyu.com sosyal medya hizmetleri markasıdır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan vizyu.com müşterileri arasında adını duyduğunuz pek çok ünlü ve sanat camiasından isimler yer almaktadır. Elbette bu tercihin sebebi kaliteli ve hızlı hizmettir.

Instagram takipçi satın alırken asla şifreniz istenmez ve kesinlikle sizin adınıza, sizin haberiniz olmadan paylaşımlar yapılmaz. Siparişinizin tamamlanması için sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olmaktadır. Instagram’ın güvenlik politikalarını katılaştırdığı şu günlerde amatör hizmetlerden ve ücretsiz takipçi kazandırdığı vaad edilen uygulamalardan kesinlikle uzak durmalısınız.


Kasım 19, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top