Blog

ece-erken-kimdir
Evlendikten ardından bir çeşitli magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken kısa devam eden evliliğinin sonrasında beğeni ile birlikte yepyeni bir yaşama başladığını duyurmuştu. Toplumsal medyayı epeyce etkin kullanan epeyce başarılı sunucu Instagram hesabı üzerinden de bu istikamette pekçok paylaşımlar inşa etmeye başlamıştı. Çoğunlukla beğeni konusunda paylaşımlar yapan Ece Erken, Instagram hesabıyla kısa zaman içinde de popüler haline geldi. Durumu hazırda bir.2 milyon takipçisi yer alan populer ad bebeği konusunda nihai yaptığı Instagram paylaşımıyla da toplumsal medyayı sallisimi.

Zira populer adının yaptığı nihai paylaşım da Eymen’in ultrason fotoğrafları bulunuyordu. Ece Erken’in bu civarı özel bir resimi Instagram hesabından paylaşması ise takipçilerinin fazla reaksiyonunu çekmişti. Pekçok takipçisi konuyu reklam olarak nitelendirmiş ve bu istikamette iletiler atmaya başlamıştı. Vaziyet sözlü olmayan medyada da yer alınca Ece Erken yeniden Instagram hesabı üzerinden bir izah inşa etti. Populer ad bu defa de iştirak eden reaksiyonlar üst kısmına paylaşımı kaldırdı iddialarını yalanlisimi.

Tekrar kaldırdığı paylaşımı internete koyan Ece Erken bununla birlikte paylaşımına “Arada Eyme’nin bir takım resimlerini paylaşıp siliyorum, hani keyif-kahya olayı…tepki aldım, sildim diye bir birşey yok. Hata bilgi olmuş İnstagram’ım paylaşmak amaçlı var.”İfadelerini kullandı. Bu açıklamalardan ardından da populer isme konu ile ilgili pekçok dayanak iletisi sevk edildi. Bunun Için nazaran halen tepki gösteren kullanıcıların da meydana geldiğini ifade etmek gerekli.


Ocak 7, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top