Kategori arşivi: Blog

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma

İnstagram Takipçi Sayıları

Çağımızda sosyal medyaya olan ilgi oldukça artış göstermektedir. Herkes sosyal medya ustası olmaktadır. Çocuğundan yaşlısına kadar hepsi facebook, twitter, instagram ve daha birçok sosyal medya araçlarını kullanmaktadır. Bu sosyal medya ağlarında daha fazla takipçiye sahip olmak için birçok fotoğraf, video ve yorum gibi şeyler paylaşmaktadırlar, fakat bunlar pek yeterli olmamaktadır.
Bu gibi nedenlerden dolayı İnstagram takipçi satın al işlemi çıkarmışlardır. Bu işlem sayesinde istenildiği kadar takipçiye sahip olmak mümkün olmaktadır. İnstagram takipçi satan siteler sayesinde takipçi artırmak artık çok kolay olmaktadır. Çok uygun fiyatlara fazla sayılarda takipçi elde etmek mümkün olmaktadır.
Oldukça uygun fiyatlara 3000 takipçiye kadar satın almak mümkün olmaktadır. İsteyene daha fazla takipçi de verilebilmektedir. Bunun dışında 100 beğeni de satılmakta ve 100 beğeni 10 TL karşılığında yapılmaktadır.
instagram türk takipçi

İnstagram üzerinden satın alınan takipçiler tamamen Türk vatandaşı olmaktadır. Yabancı kişiler ya da sahte hesaplar asla kullanılmamaktadır. Tamamen gerçek hesapların satımı yapılarak karşılığı alınmaktadır.
Tamamen gerçek hesaplardan oluşan takipçiler, 250 kişi ile 3000 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Kişi sayısına göre fiyatlar da farklılık göstermektedir. 250 takipçiye sahip olan kampanya 10 TL olmaktadır. 1000 takipçiye sahip olan kampanya 50 TL olmakta ve 3000 takipçiye sahip olan kampanya ise 60 TL olmaktadır.
Bu kampanyalar arasında bulunan en uygun ve mantıklı olan kampanya 3000 takipçiye sahip olan kampanya olmaktadır. Bunun nedeni, hem daha fazla takipçi olması hem de daha karlı olmasıdır. İnstagram Türk takipçi kampanyaları daha fazla olmakta ve daha uygun kampanyalar da bulunmaktadır.

Instagram Takipçiler

Türkiye’de neredeyse küçüğünden büyüğüne herkes instagram kullanmaktadır. Bu kullanıcıların çoğu daha fazla takipçi sayısına ulaşmak için çaba sarf etmektedir. Bu kadar uğraş vererek birkaç takipçiye sahip olunacağına, gayen makul fiyatlı takipçileri satın alabilmektedirler.
Takipçi satın alarak daha fazla beğeni de kazanmak mümkün olmaktadır. Bu şekilde daha fazla tanınmak ve fenomen olmak da sağlanabilmektedir. İş yerleri daha fazla tanınmak ve daha fazla müşteriye sahip olmaları için bulundukları bölgeden takipçi satın almaktalar.

Instagramda Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir ?

Instagram gittikçe hepten popülerleşen bir toplumsal basın mecrası. İşin aslına bakıldığında instagram bilhassa görsele odaklı olmasıyla bir bir sürü bireyin baştan dikkatini çekmişti. Ardından meydana gelen bir bir sürü çeşitli halinde tesiri ile instagram herkesin tahtını sarstığını ispat etti. Bu da her geçtiğimiz gün ve her geçen saat instagram’a daha bir sürü kullanıcının fert meydana gelmesine sebep oldu. Özetle fenomen bir kullanıcı kitlesi tekrardan instagram’ın daha fenomen meydana gelmesine yaradı. Bu civarı süratle yükselen kullanıcı sayısına ve bu ivmenin etkin kullanıcı sayısında da benzer oranda çoğalmış olması tabiki markaların da ağzının suyunu akıttı. Ve son zamanda minik ölçekli olsun kocaman ölçekli olsun bir bir sürü şirket ve marka instagram’a giriş inşa etti. Ve birçok elbet tekrardan bu markaların aralarında da bir rekabet ortamı oluşmaya başladı. Instagram firmalar amaçlı biçilmiş kaftan meydana geldiğini fark edince de bu istikamette kökten adımlar atmaya hüküm verdi işin açıkçası. Bu kararların da en ehemmiyetlisi tabiki sponsorlu reklam kısmı oluyor. Instagram üstünde bizzat takipçi kitlesi dışındakilere kolay yoldan erişmek talep eden firmalar amaçlı en mühim puan bu reklam yeni sezon modelleri oluyor. Instagramda Sponsorlu Reklam Ne Türlü Verilir ? konusu üst kısmına bir bir sürü birey sualler sordu. Ve bende bu baskılara işin esası dayanamayıp arıtk bu konuya açıklık getirmek istedim.

Instagramda Sponsorlu Reklam Ne Türlü Verilir ?

Instagram’da sponsorlu reklam sunmak amaçlı 2 yol mevcuttur. Birincisi kendiniz bir bir sürü çeşitli prosedürü öğrenerek bu konuyla alakalı şahsi müracaat yaptığınız amaçlı instagram’a öbür yoldakinden daha bir sürü paralar ödeyerek sponsorlu reklam vermektir. Tabiki bu hem bir zordur, hem bir de daha pahalıya eşya olabilmektedir. Nedeni Ise sizin amaçlı uğraşacak bir ekibiniz meydana gelmediği amaçlı tasarı ile ilgili öbür yola başvuranlar aralarında bir sıfır yoksun başlayacaksınız. Bunun yakınında instagram üstünde ki bütün reklam modellerini öğrenip sizin markanıza ve firmanıza en uyumlu reklam modelini seçmeniz gerekecektir. Instagram üstünde üç reklam modeli yer almaktadır. “Image Ads”, “Carousel Ads” ve “Video Ads” bu üç reklam modeli sizin firmanız ya da markanızın odaklı meydana geldiği ürünlere ve hitap ettiğiniz birey grubuna yönelik değişecektir.

Image Ads; doğruca olarak normal bir fotoğraf paylaşır tarzı reklamdır. Özetle tekrardan bir görüntü paylaşımı yapılır ve normaldan bir farkı sizin dilediğiniz kitleye gösterilir.

Carousel Ads; bu model normalde uygulanamayan yalnızca sponsorlu içerikler de yer alan bir modeldir. Bu model ile bir den fazla resimi sponsorlu içeriğinizde barındırabiliyorsunuz. Ve kullanıcı görüntüleri sağa kaydırarak paylaştığınız görüntüleri inceleyebiliyor.

Video Ads; Tekrardan benzer normal instagram da video paylaşımıyla benzer görünüme sahiptir. Bir fark sponsorlu içeriklerde video ömrü en yüksek 15 değil 30 saniye olarak belirlenmiştir.

Bunların yakınında reklam içeriklerini öbür içeriklerden ayıran bir fark paylaşımın sağ üst köşesinde “Sponsorlu” yazıyor olması. Aynı Aşağıdaki içerik benzeri.

Birden Fazla Instagram Hesabı Yönetmek İçin Gerekli Uygulamalar

Sosyal basın idaresinin en kolay değil kısmı tabi kide bir sürü sayıda hesap yönetiyor olmak. Bu idaresi yalnızca ajans çalışanları amaçlı düşünmeyin. Ihtimal ettiğinizden de fazla ferdi kullanıcı birden bir sürü hesaba sahip ve her bir hesap amaçlı ajans çalışanları benzeri yönetim inşa etmeye çalışıyor. Ve bazıları bu işi muvaffak oluyor da. Öyle ki böyle 4-5 popüler olmuş hesabı meydana gelen ve böyle yaşamını geçindiren insanlara görmek tabiki olanaklı.

Sosyal Basın ağları içinde Twitter ve Facebook bir sürü kocaman yük olmuyor aslında çoklu hesap kullanma dair zira Facebook ve Twitter 3. parti uygulamalar ile başlayan ve şu anda bizzat bünyelerinde sundukları çoklu hesap idaresi hizmetleri ile bu problemi çözmüş vaziyette. Bununla Birlikte bu sosyal ağların taşınabilir platformlarından da bu konuyla alakalı hiç sorun yaşamıyorsunuz.

Ama ya instagram? Tabiri caiz ise sosyal medyacıların kocaman çilesi instagram amaçlı şu anda tam olarak sıkı hizmet verici bir uygulama yer almıyor. Bulunmamasının tabi ki sebebi yeniden instagram zira API incelediğiniz zaman yazılımcılara bu gibi bir imkan vermediğini görüyoruz. Yoksa bu konuyu kimse düşünmediğinden değil. Özetle bir sürü sayıda instagram hesabı kullanmak tam bir çileye dönüşüyor. Bu çilenin anne sebebi de yeniden instagram.

Aşağıda, bir sürü sayıda instagram hesabı yönetme dair tam olarak olmasa da bu konuyla alakalı işinize yarayabilecek bir kaç instagram uygulamasını paylaşmak talep ediyorum. Bu uygulamalar vasıtasıyla çoklu hesap idaresi işlemini kocaman ölçüde çözebilirsiniz. Açıklar, yanıtlar, takipler vs bir bir sürü işlemi yapabiliyorsunuz üstelik zamanlama tespit edilip sizlere paylaşım hatırlatmayı dahi sağlayabiliyorsunuz ama ihtimal ettiğiniz benzeri logout/login olmadan değişik hesaplarda fotoğraf paylaşımı inşa etme imkanı sağlamıyor. Başka Bir Deyişle logout/login sıkıntısı tabi ki devam etmektedir. Ama en azından hatırlatmalarıyla bu konuyla alakalı işi bir sürü ek olarak kolay duruma getiriyor. Yakın sürede instagram’ın logout/login özelliğini yayına alması bekliyorum ben açıkçası.

Fotogramme (Bedava -9.7 MB)

Birden fazla instagram hesabı yönetebildiğiniz bu uygulamanın mühim özelliklerinden bazıları şöyle:

-Sosyal basının en kocaman domino özelliği burada da karşımıza çıkıyor. Sizi takip edenler ve etmeyenleri burada listeleyebiliyor, kolaylıkla sizi geriye takip etmeyenleri unfollow etme zevkine erişebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle beni takip etmeyeni bende etmem(!) =)
-Like’larınıza yönelik popüler hesaplarınızı listeleyebiliyor, kullanıcıları popüler listenize alarak yakın takibe alabiliyorsunuz.
-Belli hashtag’leri takibe alabiliyor, paylaşılan fotoğraf ve videoları kolaylıkla albümünüze kayıt edebiliyorsunuz.
-Tabi ki beklediğiniz anne özellikler meydana gelen çoklu hesap görüntüleme, like, comment, follow, bloklama benzeri özellikler de mevcut.

Primary ($bir.99 -7.0 MB)

-Birden fazla hesap yönetebildiğiniz bu uygulamada öbür uygulamalardan ayrılan en mühim özellik toplanmış video saklama özelliği. Tabi bu bilhassa birlikte ücret de geldi =)
-Daha öncesinde okumadığınız yorumları burada kolaylıkla görüntüleyebiliyor böylelikle hiç bir yorumu kaçırmıyorsunuz.
-Son baktığınız fotoğraflar ve videoları görebiliyor arkadaşlarınızın paylaşımlarını kaçırmıyorsunuz. Like vermezseniz bozulabilirler.
-Ana akıştan birey, tekil fotoğraf ya da belirlediğiniz bir hashtag’i barındıran paylaşımları kaldırabiliyorsunuz.
-Instagram’ın ne amaçla müsaade vermediğini fazla anlayamadığım tıklanamayan linklere bu uygulama vasıtasıyla tıklayabiliyorsunuz.

Gramfeed (Tarayıcı Tabanlı)

Instagram bir sürü uzunca zaman tarayıcıdan rastgele bir işlem yaptırmazken anlık bir hüküm ile tarayıcıdan hesabınızı görüntüleme, comment ve like benzeri işlemleri yapabiliyorsunuz. Gramfeed uygulaması da tarayıcıdan bir sürü sayıda hesabı yönetebilme sağlayan nadir uygulamalardan biri. Bir Sürü değişik bir hizmeti sunmamakla birlikte taşınabilir uygulamanızdan bu işlemleri uygulamak kolay değil geliyorsa bu site yardımıyla tarayıcıdan yorumlarınızı yönetebilirsiniz.

Ece Erken İddialara Açıklama Getirdi

ece-erken-kimdir
Evlendikten ardından bir çeşitli magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken kısa devam eden evliliğinin sonrasında beğeni ile birlikte yepyeni bir yaşama başladığını duyurmuştu. Toplumsal medyayı epeyce etkin kullanan epeyce başarılı sunucu Instagram hesabı üzerinden de bu istikamette pekçok paylaşımlar inşa etmeye başlamıştı. Çoğunlukla beğeni konusunda paylaşımlar yapan Ece Erken, Instagram hesabıyla kısa zaman içinde de popüler haline geldi. Durumu hazırda bir.2 milyon takipçisi yer alan populer ad bebeği konusunda nihai yaptığı Instagram paylaşımıyla da toplumsal medyayı sallisimi.

Zira populer adının yaptığı nihai paylaşım da Eymen’in ultrason fotoğrafları bulunuyordu. Ece Erken’in bu civarı özel bir resimi Instagram hesabından paylaşması ise takipçilerinin fazla reaksiyonunu çekmişti. Pekçok takipçisi konuyu reklam olarak nitelendirmiş ve bu istikamette iletiler atmaya başlamıştı. Vaziyet sözlü olmayan medyada da yer alınca Ece Erken yeniden Instagram hesabı üzerinden bir izah inşa etti. Populer ad bu defa de iştirak eden reaksiyonlar üst kısmına paylaşımı kaldırdı iddialarını yalanlisimi.

Tekrar kaldırdığı paylaşımı internete koyan Ece Erken bununla birlikte paylaşımına “Arada Eyme’nin bir takım resimlerini paylaşıp siliyorum, hani keyif-kahya olayı…tepki aldım, sildim diye bir birşey yok. Hata bilgi olmuş İnstagram’ım paylaşmak amaçlı var.”İfadelerini kullandı. Bu açıklamalardan ardından da populer isme konu ile ilgili pekçok dayanak iletisi sevk edildi. Bunun Için nazaran halen tepki gösteren kullanıcıların da meydana geldiğini ifade etmek gerekli.

Instagram Beğeni Rakamları 4 Kat Arttı

Instagram her ne civarı Twitter civarı etkin bir ortama sahip olmasa da nihai zamanlarda kocaman oranda gelişme göstererek Twitter’ın dahi önüne geçmeyi başarmıştı. Esasında bu vaziyet birazda Instagram’ın görüntü istikameti ön tasarıda meydana gelen bir uygulama olmasından kaynaklanıyor. Twitter’ın bu anlamda hem bir belli bir süre ek olarak talihli bununla birlikte hem bir de belli bir süre şansız meydana geldiğini söyleyebiliriz. Her ne civarı bu şekilde hasbihal ortamı bir sürü da gelişmiş olmasa da Instagram’ın yükselişi ise devam etmektedir. Çünkü 2015 amaçlı yapılmış olan nihai bilgi izahlarında da bu hali tam olarak bir şekilde görebiliyoruz.

Açıklanan nihai bilgilerde hem bir Instagram’ın beğeni oranları hem bir de kullanıcı sayıları belirlendi. Kullanıcı sayılarında bir sürü pek bir değişim olmasa da Instagram’ın 400 milyon kullanıcı barajını da aştığını gördük. Bunun dışarısında asıl şaşkınlık oluşturan durum ise beğeni sayılarının çoğalması oluyor. Çünkü beğeni sayıları hemen hemen 4 kat artış gösterdi. Paylaşılanlara yapılmış olan beğeni oranlarının bu derece artış göstermesi bir gerçeği de ortaya çıkarmış oluyor. Kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte ortaya çıkan etkin kullanıcı kavgasında böylece nihai keşfetmiş oluyor. Çünkü beğeni sayılarının bu derece çoğalması uygulamanın ne civarı etkin kullanıldığını gösteren en kocaman delili oluşturuyor.

Twitter’ın bu konuyla alakalı da geriye hamle attığını ve Geçmiş zamanda yaptığı açıklamaları geriye çektiğini de biliyoruz.

Instagram Güncellemelerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Instagram kullanıcıların taleplerine kocaman oranda ehemmiyet veriyor. Öyle ki beklentisi karşılamak amaçlı istek bölümlerini inceleyen bir ekibin dahi meydana geldiği biliniyor. Iştirak Eden taleplerin bazıları ise esasında Instagram’ın yepyeni güncellemelerini oluşturuyor. Çünkü Instagram bu araştırmalar sonrasında kullanıcıların yepyeni isteklerini güncelleme olarak sunuyor. Bu sebeple güncellemelerin de ardı arkası kesilmiyor. Izah Eden nihai günleme ise mobil cihaz özellikleriyle ilgili olmuştu. Instagram Apple’ın 3D Touch desteğini basit meydan bir güncelleme yayınlamıştı. Yapılmış Olan güncellemenin sonrasında işse benzer stil bir güncelleme telefonlarda artık özellik olmamasına nazaran Android cihazlara da eklenmişti.

7.13 sürümü olarak kullanıcılara getirilen anne güncellemenin sonrasında ise bu sabah Instagram Android kullanıcılarına bir güncelleme daha sundu. 15 MB boyuta sahip meydana iştirak eden mini güncelleme genellikle yanlışları gidermek amaçlı yayınlandı. 7.13.1 versiyonuna yükseltilen Instagram’da konuşmaları gruplandırma ve grup adları verme sıkıntıları çözüldü. Bununla birlikte sunucu tabanlı problemlerin halledilmesi içerisinde bir diz aranjman yapıldığı bildiriliyor. Şu An Amaçlı daha çok ayrıntı verilmese de nihai güncellemenin uygulamayı hepten hızlandırdığını biliyoruz.

Kullanıcıların güncellemeyi yapması amaçlı ise Google Play Store ziyaret etmesi gerekmektedir. Bilhassa çökme sorunu yaşadığını belirten kullanıcıların kesinlikle yepyeni güncellemeyi yüklemesi isteniyor. Çünkü nihai güncelleme bu konuyla alakalı pekçok meseleninde çözümü oluyor. Bundan sonraki güncelleme ise şimdiden heyecan konusu olmaya başladı.

Instagram Emoji ve Takipçi Kazanma Yolları

Sosyal basında takipçi kazanma işlemi sanıldığı civarı pratik bir işlem değil. Çünkü daimi bir takipçi kitlesi oluşturabilmek amaçlı kesinlikle beğeni toplayan paylaşımlar yapmalı ve bir çok kez kullanım alanına uyarı etmeniz gerekmektedir. Tersi halde takipçi kazansanız dahi maalesef kazandığınız takipçinin daimi meydana geldiğini ifade etmek hata olabilir. Bu şekilde ani takipçiler elde etmek ise hesabın kıymetini arttırmayacağı benzeri toplumsal basında popüler olmak talep eden kullanıcılarında elinin boş kalmasına ne sebeple olacaktır. Bu sebeple sebep Instagram, sebep Twitter gerekse de Facebook benzeri uygulamalardan takipçi elde etmek amaçlı kesinlikle işin en başında sağla bir iş inşa etmek gerekmektedir.

Bunun amaçlı seçim edebileceğiniz birden çok çeşitli metot var. İlk olarak şunu belirtelim ki bilhassa Instagram ortamında popüler olmak ya da en azından bir takipçi kitlesine elde etmek istiyorsanız kesinlikle itinalı olarak fotoğraf paylaşmanız gerekmektedir. Paylaşımlarınıza birden çok hafta, bir ay, bir sene benzeri bir ara vermeniz hesabınızın değersiz duruma gelmesine ne sebeple olacaktır. Instagram içerisinde bu vaziyet pozitif olarak karşılanmayacağından etkin kullanıcı olarak değerlendirilmeyebilirsiniz. Nitekim bundan önce Instagram aracılığıyla yapılmış var olan izahlarda düzmece hesap ve etkin kullanım yapmayan böyle hesapların kapatılabileceği belirtilmişti. Bu yüzden işin başından dikkatli olmak ve etkin bir kullanım inşa etmek mühim. Bu aşamayı geçtikten daha sonra çoğalış ağır ağır takipçi elde etmek amaçlı çalışmalara başlayabilirsiniz. Çok daha çok takipçi elde etmek amaçlı neler gerçekleştirileceğini ise maddeler şeklinde inceleyelim;

1. Emoji Etiket Ve Normal Etiket Kullanımına Önem Sunmak
Etiket tüketimi öbür toplumsal medya uygulamalarında meydana geldiği benzeri Instagram uygulamasında da kocaman ehemmiyete sahip var olan bir özellik. Yaptığınız paylaşımların hangi konu ile alakalı meydana geldiğini kesinlikle etiketlerle belirtmeniz gerekmektedir. Sistemi belli bir zaman yorumlamak gerekirse, paylaştığınız resimlerde kullanmakta olduğunuz etiketler Instagram’ın etiket sayfalarında görüntüleniyor. Bu vaziyette alakalı etikete ilişkin paylaşımınız da sizin benzeri benzer etiketi kullanan kullanıcılarla birlikte Instagram ortamında görüntüleniyor. Bu sayede bir etiketle birlikte çok daha çok bireyin paylaşımınızı görmesini sağlayabiliyorsunuz. Standart etiket tüketimi bu civarı mühim. Bunun dışarısında bir yandan emoji etiket tüketimi yer alıyor. Emoji etiket tüketimi Instagram’ın son zamanda kullanıcılara sunduğu bir hizmet. Yaptığınız paylaşımlarla alakalı emoji etiketlerini kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Emojilerin kullanılması takipçi çekmek amaçlı çok daha gösterişli bir metot. Çünkü emoji sayısı olağan etiket sayısına yönelik daha hudutlu ve bu vaziyet çok daha çok kullanıcının etiket sayfasını ziyaret etmesi manasına geliyor. Bütün bunlarla birlikte unutulmaması gerekli var olan bir puan var. Etiket kullanımını bu civarı mühim ancak hükmünde etiket tüketimi gerek. Başka Bir Deyişle bir bir paylaşım amaçlı onlarca etiket ilave etmek takipçi kazandırmayacağı benzeri paylaşımınızın kıymetini de düşürecektir. Bunun yakınında ppopüler etiketleri kullanmaya da uyarı edin. Son dönemde popüler var olan etiketlerden misal sunmak gerekirse; #love #ysmphotoblog #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #yeşimmutlu, ülkemizde ise #selfiebakani #asansordeyiz #türkblogger

2.Paylaşımlarda Yer Bildirimi Inşa Etmek
İkinci olarak paylaşımlarınızda yer bildirimi gerçekleştirmenin tesirinden bahsedelim. Instagram’ın yer bildirimi ile ilgili önemli bir çalışması var. Üstelik anında her kullanıcının yaptığı paylaşımlarla kurulmuş bir paylaşım haritası meydana geldiğini da ifade etmek gerekli. Resimlerde böyle yer bildirimleri inşa etmek ise benzer alanda yer alan kullanıcılarla kısa bir zaman içerisinde bağlantıya geçmenizi sağlayacaktır. Etiket civarı gösterişli olmasa da yer bildirimlerinin de takipçi kazanma ile ilgili tesirinin meydana geldiği kesinlikle. Ancak burada uyarı edilmesi gerekli var olan bir puan var. Çünkü paylaşımları yaptığınız konumların adres haritasında yer almasını istemiyorsanız da kesinlikle yer bildirimlerini kapatmanız gerekmektedir.

3. Kullanıcılarla İletişime Geçin
Instagram’da daimi takipçi elde etmek amaçlı çoğalış öbür kullanıcılarla bağlantıya geçmek çok mühim. Size uygun profilleri kesinlikle gezmeniz ve beğendiğiniz paylaşılanlara da yorumlar eklemeniz gerekmektedir. Tabi bu noktada da uyarı edilmesi gerekli var olan pekçok hususun meydana geldiğini ifade etmek gerekmektedir. İlk olarak şunu söyleyelim ünlü isimlerin ya da popüler bireylerin hesaplarına girerek “takibe takip, takip edeni takip ederim” benzeri ifadelerin kullanılması çoğalış takipçi kazandırmak mahaline takipçi kaybettirmeye başladı. Bunun mahaline paylaşımla alakalı sohbet niteliğinde konuşmalar ve yorumlar inşa ederek kullanıcılarla bağlantıya geçmek çok gösterişli. Çünkü Instagram’da böyle kullanıcıların iletişimde kalmalarını istiyor ki yeni güncellemelerde bu konuyla alakalı ne civarı hükümlü olduklarını gösteriyor. Özetle Instagram’da bir çok kez etkin bir profil sergilemek mühim.

4. Paylaşımlarınızın Hikayesinden Bahsedin

Yaptığınız paylaşımların yalnızca görüntü içermesi takipçi kazanmanız amaçlı yeteri civarı değil. Yaptığınız paylaşımlarda tek ruh meydana geldiğini ve tek birşeyler yorumlamak dilediğinizi kesinlikle kullanıcılara gösterin. Yalnızca resimlerin hikâyeleri dahi takipçilerinizle yepyeni konularda hasbihal açmanıza destekçi olacaktır. Bu sayede çok daha daimi üyeler elde etmeniz olası.

5. Filtre Kullanımını İhmal Etmeyin
Hesabınızla alakalı tüm bu ayrıntıları mahaline getirmeniz tabiki ki takipçi sayınızın armasına fayda sağlayacaktır. Ancak paylaştığınız resimlerinde kesinlikle gösterişli resimler olması gerekmektedir. Tersi takdirde hesabınızın uyarı çekiciliğini yitirebilirsiniz. Bunun amaçlı mini tek denetim içine girmekte fayda var. Çünkü Instagram’ın malum filtrelerinin yanında üçüncü parti geliştiriciler aracılığıyla inşa edilmiş filtrelerde var ki bu filtreler animasyonlardan montaja civarı anında her işlemi yapmanız olası. Bu vaziyette hesabınızın çok daha çok alaka çekmesini sağlayacaktır. Natürel olarak resimlerinizi beğenen tek kitle oluşturmanız da olası duruma gelecek.

6. Fark Oluşturan Paylaşımlar Yapın
Yaptığınız paylaşımlarında sıradanlıktan çıkan paylaşımlar meydana gelmesine uyarı etmeniz gerekmektedir. Tek örnekle bu durumu izah etmek istersek Geçen ay bu konu üst kısmına tek deney inşa edildi. Deney amaçlı İngiliz manken Stina Sanders kullanıldı. Harika manken durumu hazırda Instagram fenomeniyken yaptığı paylaşımlarda değişikliğe gitme sonucuna vardı. Cazip ad makyajlı ve şaşalı ilginç stil paylaşımlarından vazgeçerek gündelik yaşamına konusunda paylaşımlar inşa etmeye başlisimi. Beklemediğiniz tek gelişim ile ünlü adının çok az tek zaman içinde 100 bin takipçisini kaybettiği görüldü. Bu deneyden de anlaşılacağı benzeri fark yaratamayan olağan üyeler amaçlı fenomenlik çok kolay değil. Öyle ki konu üst kısmına belli bir zaman düşünmeli ve yapabileceklerinizi değerlendirmelisiniz.

7. Nihai Olarak Takipçi Satın Almatı Deneyin
Baştan sona civarı saydığımız tüm işlemler Instagram takipçi sayısına etki eden çok mühim etkenler. Tüm bunların dışarısında hesabınızın belli bir zaman daha desteklenmesini istiyorsanız deneyeceğiniz en harika yolda takipçi satın alım. Çünkü takipçi satın alım işlemi çok daha az tek zaman içinde popüler olmanızı sağlayabilir. Çünkü birden fazla takipçisi meydana gelen hesapların daha çok alaka çektiği ve daha çok takipçi kazandırdığı biliniyor. Ancak bu noktada uyarı edilmesi gerekli olan en mühim puan takipçi alacağınız site. Çünkü piyasa da bu konuyla alakalı dayanak veren site çok meydana gelmesine karşın emin tek hizmet bulmak çok kolay değil. Bu sebeple sizlere 7/24 dayanak sunan sitleri tercih etmeli ve yüzde surat hakikat takipçileri seçmeniz çok mühim. Bu hususa da uyarı ederek tüm bu işlemleri itinalı olarak uygulamanız daimi tek takipçi kitlesine sahip olmanızı temin edecek. Az zaman içinde böylece fenomenliğe civarı giden tek sokak çizebilme ihtimaliniz var.

Instagram’ı Bilgisayar Üzerinden Kullanma

Instagram herkesin bildiği üzere, mobil ağ üzerinden kullanılan en fenomen fotoğraf paylaşma platformu. Öyle ki onu Facebook satın aldıktan ardından gittikçe hepten fenomen duruma geldi. Esasen kişilerin gereksinimi meydana gelen her birşey Instagram’da vardı; Fotoğraf Paylaşmak, Fotoğraf beğenmek, Yorum inşa etmek, Hiç tanımadığınız kişilerin resimlerini hashtagler yardımıyla görme vb. özetle dünyanın her yerinden insana instagram üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Hal bu biçimde olunca Instagram’da en kocaman sıkıntı PC üzerinden fotoğraf yükleme oluyor. Webde fotoğraf gönderme benzeri özelliklerinin bulunmadığı Instagram’ı PC üzerinden kullanma isteyenler amaçlı çözüm Google’ın yepyeni servisinden geldi.

Tüm Android uygulamaları webden çalıştırılmasını imkanı sunan Google’ın ARC (App Runtime for Chrome) projesine ilişkili çıkardığı yepyeni Chrome app packager’ı farklı platformda yorumlamak gereken. Yazılımcılar özetle bir bir sürü uygulama geliştiricisi amaçlı kullanılacağını ön gördüğüm bu yeniliğin ferdi üyeler aracılığıyla kullanıldığında instagram dahil olmak üzere bütün mobil uygulamalarını kullanabileceğini gördüğümde şaşırdım.

Sadece mobil cihazlarda kullanılan ya da kullanılabilecek uygulamalara webden de erişilebilmesine imkân tanıyan Chrome uygulaması konusunda Instagram deneyimimi paylaşarak ARC Welder’ı ne türlü kullanacağınızı ve asıl olarak instagram’ı ne türlü kullanacağınızı ayrıntılı bir biçimde yorumlamak talep ediyorum.

Instagram’ı Pc Üzerinden Kullanma ve Pc Üzerinden Fotoğraf Yükleme

Evet Chrome uygulamasıyla fotoğraf yükleyebileceğinizi ve üstelik masasüstünde fotoğraf ya da video çekebileceğinizi belirtelim. Instagram’ın bütün özelliklerini kullanabildiğinizi söylemekte yarar var. Başka Bir Deyişle fotoğraf yüklerken rastgele bir engelleme yaşamayacaksınız. Özetle filtreler dahil olmak üzere bütün nitelikleri kullanabileceksiniz.

Instagram’a masaüstünden fotoğraf ne türlü yüklenir?

Instagram’a masaüstünden fotoğraf doldurmak ya da masaüstünde rastgele bir Android uygulamasını kullanmak amaçlı ihtiyacınız meydana gelen bir birşey Chrome tarayıcıya elde etmek. Chrome yardımıyla ve onun bir eklentisi yardımıyla tabiri caizse bilgisayarınızı bir Android’e dönüştüreceksiniz.

Mobil uygulamaları çalıştırmak ihtiyacınız meydana gelen uygulamaysa ARC Welder. Buradan indirebileceğiniz Chrome uygulamasıyla istediğiniZ Android mobil uygulamasını kullanabileceksiniz. Uygulamayı Chrome tarayıcınıza kurduktan ardından sizlere dilediğiniz Android mobil uygulamanın APK’sını soracak.

İstediğiniz mobil uygulamanın APK’sını bulma motorlarında çabuk bir bulma ile kolaylıkla bulabileceğiniz belirtmekte yarar var. İndirdiğiniz APK’yı ARC Welder’dan açtığınızda uygulamanın bütün nitelikleri çoğalış kullanımınıza hazırlıklı duruma gelecektir.

Benim kullandığım Instagram APK’sıyla aynı ritimde devam edeceğim. ARC Welder tablet görünümde ya da telefon görünümünde uygulamayı açmanıza imkân tanıyor. Masaüstünden fotoğraf çekmeyi düşünüyorsanız Phone seçeneğini işaretlemeniz ve Clipboard Access’i Yes vaziyetine getirmeniz faydalı olacaktır.

Yeni Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

Instagram, dünyanın en bir sürü sevilen toplumsal basın ağları aralarında ki yerini gittikçe sağlamlaştırıyor. Her geçtiğimiz gün daha çok bireyin kullandığı uygulama ile bir bir sürü çeşitli birşey yapılabiliyor. Bunların en başında tabiki uygulamanın fotoğraf odaklı olmasından ötürü fotoğraf paylaşmak, fotoğraf beğenmek, yorum atmak benzeri etkenler geliyor. Bunların yakınında ise görüntü odaklı bu uygulamanın en güzel tarafı ise görüntüleri paylaşırken bu görüntüleri harika birer fotoğrafa dönüştürebilme olanağının verilmiş olması. Bununla Birlikte bu muhteşemleştirme işlemi o civarı da uzunca sürmüyor. Dakikalar içinde dilediğiniz sayıya erişmiş oluyorsunuz. Adeta bir prof eli değmiş benzeri görünen fotoğraflarınız ile de bir bir sürü beğeni almış oluyorsunuz. Bunların tamamını instagram’a ilişkin özel otomobiller ve birbirinden güzel yüzlerce filtre ile yapıyorsunuz. Bununla Birlikte her geçtiğimiz gün bu birbirinden eşsiz filtrelere bir yenisi ilave ediyor ve eklenmekte demek te kocaman bir yarar var diye tahmin ediyorum açıkçası.

Bunların yakınında instagram ile bir bir sürü şekilde fotoğrafları bir prof elinden çıkmış benzeri gösterebilme olanağını da sahip olmuş oluyorsunuz. Bununla Birlikte bütün bunların yakınında instagram’ın bir toplumsal basın mecrası olması dolayısı ile da her toplumsal basın mecrasında da meydana geldiği benzeri popüler olabilme olanağına başka bir deyişle az yoldan populer olabilme olanağına sahip olunması var. Tabiki popüler olmak amaçlı bir bir sürü yöntem şuanki. Ancak bu yolların en başında instagram takipçi arttırma tabiki popüler olmanın bir etkeni. Bu hale böyle bakılırsa da meydana şu şekilde bir tablo çıkıyor, instagram da takipçi arttırmak amaçlı neler inşa etmeliyiz. İşte bu tablodaki bu problemin yanıtı da esasında basit.

Her zaman size gösterdiğimiz listeleri takip etmeniz ve piyasada yer alan bir bir sürü instagram takipçi hilesi ve instagram takipçi arttırma siteleri ni kullanmayıp sizler amaçlı teker teker denediğimiz siteleri kullanmanızı öneririm. Netice olarak bu instagram takipçi hilesi listesi yardımıyla instagram da takipçilerinizi arttırabilecek, ve normalde aylar sürecek bir işlemi dakikalar içinde tamamlayabilmiş olacaksınız. Bununla Birlikte bunların yakınında instagram takipçi arttırma siteleri ni sizler amaçlı denerken teker teker her bir siteyi deneyip sizler amaçlı yanlarına yorumları da yaptığımız bir listemiz bulunmakta. Bu liste önceden çeşitli ve kullanışsız bir yerde idi, son olarak ise bütün instagram takipçi arttırma siteleri ve instagram takipçi hilesi sitelerinin meydana geldiği listeyi bir sitede toplayarak size çıkarmaya hüküm verdik. Bu şekilde sizde siteleri ararken güçlük çekmeyecek ve en emin siteleri eliniz ile koymuş benzeri bulabileceksiniz.

Bu doğrultuda bakıldığı zaman tabiki instagram takipçi arttırma siteleri listesi ve instagram takipçi hilesi sitelerinin listesi ni hazırlamak tabiki meşakkatli bir iş. Ve netice olarak her bir tanesini doğruca olarak şahsi bir şekilde denemiş bulunmaktayız. Bununla Birlikte instagram da popüler olmak ta yeniden instagram takipçi arttırma siteleri listesi ve instagram takipçi hilesi sitelerinin listesinden geçmekte diyebiliriz diye tahmin ediyorum açıkçası. Bu doğrultuda günlerce üstelik aylarca uğraşacağınız takipçi arttırma işlemini liste yardımıyla yalnızca bir kaç saatte tamamlayacak ve daha çabuk takipçi arttırabileceksiniz.