Blog

Sosyal basın idaresinin en kolay değil kısmı tabi kide bir sürü sayıda hesap yönetiyor olmak. Bu idaresi yalnızca ajans çalışanları amaçlı düşünmeyin. Ihtimal ettiğinizden de fazla ferdi kullanıcı birden bir sürü hesaba sahip ve her bir hesap amaçlı ajans çalışanları benzeri yönetim inşa etmeye çalışıyor. Ve bazıları bu işi muvaffak oluyor da. Öyle ki böyle 4-5 popüler olmuş hesabı meydana gelen ve böyle yaşamını geçindiren insanlara görmek tabiki olanaklı.

Sosyal Basın ağları içinde Twitter ve Facebook bir sürü kocaman yük olmuyor aslında çoklu hesap kullanma dair zira Facebook ve Twitter 3. parti uygulamalar ile başlayan ve şu anda bizzat bünyelerinde sundukları çoklu hesap idaresi hizmetleri ile bu problemi çözmüş vaziyette. Bununla Birlikte bu sosyal ağların taşınabilir platformlarından da bu konuyla alakalı hiç sorun yaşamıyorsunuz.

Ama ya instagram? Tabiri caiz ise sosyal medyacıların kocaman çilesi instagram amaçlı şu anda tam olarak sıkı hizmet verici bir uygulama yer almıyor. Bulunmamasının tabi ki sebebi yeniden instagram zira API incelediğiniz zaman yazılımcılara bu gibi bir imkan vermediğini görüyoruz. Yoksa bu konuyu kimse düşünmediğinden değil. Özetle bir sürü sayıda instagram hesabı kullanmak tam bir çileye dönüşüyor. Bu çilenin anne sebebi de yeniden instagram.

Aşağıda, bir sürü sayıda instagram hesabı yönetme dair tam olarak olmasa da bu konuyla alakalı işinize yarayabilecek bir kaç instagram uygulamasını paylaşmak talep ediyorum. Bu uygulamalar vasıtasıyla çoklu hesap idaresi işlemini kocaman ölçüde çözebilirsiniz. Açıklar, yanıtlar, takipler vs bir bir sürü işlemi yapabiliyorsunuz üstelik zamanlama tespit edilip sizlere paylaşım hatırlatmayı dahi sağlayabiliyorsunuz ama ihtimal ettiğiniz benzeri logout/login olmadan değişik hesaplarda fotoğraf paylaşımı inşa etme imkanı sağlamıyor. Başka Bir Deyişle logout/login sıkıntısı tabi ki devam etmektedir. Ama en azından hatırlatmalarıyla bu konuyla alakalı işi bir sürü ek olarak kolay duruma getiriyor. Yakın sürede instagram’ın logout/login özelliğini yayına alması bekliyorum ben açıkçası.

Fotogramme (Bedava -9.7 MB)

Birden fazla instagram hesabı yönetebildiğiniz bu uygulamanın mühim özelliklerinden bazıları şöyle:

-Sosyal basının en kocaman domino özelliği burada da karşımıza çıkıyor. Sizi takip edenler ve etmeyenleri burada listeleyebiliyor, kolaylıkla sizi geriye takip etmeyenleri unfollow etme zevkine erişebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle beni takip etmeyeni bende etmem(!) =)
-Like’larınıza yönelik popüler hesaplarınızı listeleyebiliyor, kullanıcıları popüler listenize alarak yakın takibe alabiliyorsunuz.
-Belli hashtag’leri takibe alabiliyor, paylaşılan fotoğraf ve videoları kolaylıkla albümünüze kayıt edebiliyorsunuz.
-Tabi ki beklediğiniz anne özellikler meydana gelen çoklu hesap görüntüleme, like, comment, follow, bloklama benzeri özellikler de mevcut.

Primary ($bir.99 -7.0 MB)

-Birden fazla hesap yönetebildiğiniz bu uygulamada öbür uygulamalardan ayrılan en mühim özellik toplanmış video saklama özelliği. Tabi bu bilhassa birlikte ücret de geldi =)
-Daha öncesinde okumadığınız yorumları burada kolaylıkla görüntüleyebiliyor böylelikle hiç bir yorumu kaçırmıyorsunuz.
-Son baktığınız fotoğraflar ve videoları görebiliyor arkadaşlarınızın paylaşımlarını kaçırmıyorsunuz. Like vermezseniz bozulabilirler.
-Ana akıştan birey, tekil fotoğraf ya da belirlediğiniz bir hashtag’i barındıran paylaşımları kaldırabiliyorsunuz.
-Instagram’ın ne amaçla müsaade vermediğini fazla anlayamadığım tıklanamayan linklere bu uygulama vasıtasıyla tıklayabiliyorsunuz.

Gramfeed (Tarayıcı Tabanlı)

Instagram bir sürü uzunca zaman tarayıcıdan rastgele bir işlem yaptırmazken anlık bir hüküm ile tarayıcıdan hesabınızı görüntüleme, comment ve like benzeri işlemleri yapabiliyorsunuz. Gramfeed uygulaması da tarayıcıdan bir sürü sayıda hesabı yönetebilme sağlayan nadir uygulamalardan biri. Bir Sürü değişik bir hizmeti sunmamakla birlikte taşınabilir uygulamanızdan bu işlemleri uygulamak kolay değil geliyorsa bu site yardımıyla tarayıcıdan yorumlarınızı yönetebilirsiniz.


Ocak 8, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top