Blog

Belki de bu instagram nitelikleri bundan önce dikkatinizi hiç şayet hiç çekmedi. Zira bu instagram nitelikleri birçok de herkese duyurulmamış şayet instagram içinde meydana iştirak eden özellikler. Hem de bir çoğu çok faydalı olabilir.

Başkaları aracılığıyla etiketlenmiş olan istemediğiniz fotoğrafları saklayabilirsiniz.

Hepimiz başkaları aracılığıyla etiketlenmiş olan istemediğiniz resimlerin can sıkıcı meydana geldiğini biliyoruz. Bunun bir daha olmayacağından güvenilir olmak amaçlı “Olduğun Fotoğraflar”a gidin, fotoğrafa bir defa basarak etiketi ortaya çıkarın ve “Profilimde Gizle” seçeneğini belirleyin.

FullSizeRender

Kullanmadığınız fotoğraf filtrelerini kapatın.

Bazen rastgele bir filtre kullanmak istemeyebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan filtreleri kapatmak amaçlı Instagram fotoğraf editleme modundayken filtreler sekmesinde “yönet”e basın ve kapatmak dilediğiniz filtreleri seçin.
FullSizeRender-1

Arkadaşlarınıza özel olarak kısa mesaj atın.

Birçok insan, insanlara ya da gruplara özel olarak kısa mesaj atmanızı imkanı sunan “Instagram Direct”in farkında değil. Bu özelliğe erişmek amaçlı anne sayfanızdaki iştirak eden kutusu ikonuna basabilirsiniz. Ve bu özellik yardımıyla instagram da hem arkadaşlarınız ile konuşabilir aynı zamanda yepyeni iştirak eden özellik yardımıyla grup sohbetleri başlatarak instagram’daki keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Gördüğünüz bir görseli arkadaşlarınıza doğruca olarak doğruca kısa mesaj karayolu ile yollayın.

Bir çok insan bu özelliğinde farkında değil. Bu özellik yardımıyla arkadaşlarınıza göstermek dilediğiniz görüntüleri doğruca kısa mesaj karayolu ile gönderebilme lüksüne sahipsiniz. Bu ve böyle çok instagram nitelikleri çok işlevsel olabiliyor.


Ocak 2, 2016 0 comments Blog

Leave a Comment

iddaa tahminleri

© 2017 Instagram Türk Takipçi Satın Al

Back to top